Децата на фолка

Най-известните деца на поп-фолк певиците

по статията работи: Мартина Панайотова | 31.08.2012 | 14:38
Децата на фолка
Facebook

Когато чуят името на тази или онази фолк певица, хората обикновено я асоциират или с певческата й кариера, или с ежедневните интриги и скандали около нея, или с природните й (и не чак толкова природни) дадености.

Точно както е и с ангелите на Victoria's Secret обаче, човек рядко се замисля, че тези жени са предимно майки. Някои от най-популярните имена на фолк сцената в момента могат да се похвалят с малки наследници и това е безспорен факт. Някои даже са полубратчета – децата на Анелия и Емилия имат един татко – известния с любовта към фолк певиците Коко Динев.

На други децата вече са пораснали - дъщерята на Глория й е достойна конкуренция. Трети пък... трети просто носят името на баща си – като малкия син на Алисия – Валери-Младши, чието полусестриче е именно детето на Николета Лозанова.

И преди положението да стане прекалено оплетено, ви каним да се запознаете с всички тях в галерията на Jenite.bg.




Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


28 здравко младенов 09.09.2012 | 15:43
вижтв за какво става дума тук http://skrii-me.eu/s/21719080
27 Златка Христова
Този коментар е маркиран като неуместен.
26 Dido Avramov 02.09.2012 | 16:15
Вижте още за децата на фолка – http://goo.gl/M8ZI6
25 Ivanka Mihaylova 02.09.2012 | 15:24
оттренирани пози и усмивки....същински мамини наследнички! И те вече чакат на опашка да ги видят и да им сложат етикетчето...
24 Marto Graves 01.09.2012 | 18:37
Puk na mene mi e bratovchedka a de :D
23 Kamen Nikolov 01.09.2012 | 11:06
Ето нещо интересно по темата – http://goo.gl/M8ZI6
22 ХРИСТО ТОМОВ 01.09.2012 | 09:39
Там са като едно голямо италианско семейство-просто е трудно да схванеш схемата на полубрат-полусестра!
21 Ангел Кръстев 01.09.2012 | 07:30
Дъщерята на Глория е най-светло бъдеще. Имал съм честта да я чуя да пее, няма да се учудя, ако задмине майка си.
20 Ваня Христозова 31.08.2012 | 23:25
и всички от коко динев ........ хахах
19 Denislav Stoimenov 31.08.2012 | 19:05
предвид, на в предвид, пред е представката на предвид :D попринцип не обичам да поправям хората, ама това с предвид много ме дразни някой път. :D
18 Пипа Мидълтънова 31.08.2012 | 17:32
Щерката на Глория със сигурност, майка й от сега я лансира като певица с всички сили, дори е позанемарила собствената си кариера.
17 Экатерина Карапетрова 31.08.2012 | 17:03
Глорето, ако не се лъжа и щерка си водеше прир доктор Емилова, а сега Симона се е превърнала в истинско нейно копие.
16 Мая La 31.08.2012 | 16:57
Ако отидат в чужбина да учат и да живеят ще станат по-качествени личности според мен. Освен това ще излязат от сянката на родителите си.
15 Нейко Богданов
Този коментар е маркиран като неуместен.
14 Николай Недялков 31.08.2012 | 16:26
Голи снимки и скандални видео клипове на известни певици - http://is.gd/cLvIig
13 sara carter 31.08.2012 | 16:21
някои на бизнесмени ,а други на футболисти. Май тези които са с футболисти са по-добре. техните мъже поне са млади, красиви и атлетични,а не дебели и мазни като Коко Динев
12 sara carter 31.08.2012 | 16:19
Пък той Коко Динев един красавец, майката си трака. От километри си личи че с него заради парите му
11 sara carter 31.08.2012 | 16:18
Хуабво деца са , но дано станат и стойности хора и да не се поддават на влиянието от поп средите към които принадлежат техните родители
10 голям шемет 31.08.2012 | 16:16
Те ако наистина отидат в чуждестранни университети това ще бъде много добре за тях защото ще ги откъсне от поп фолк влиянието
9 Камък Врачански 31.08.2012 | 15:56
те са се омешали яко там, братя, сестри, ужас - той коко динев не беше ли женен и за Нелина?абсурдна развратна работа
8 Victoria Peshev 31.08.2012 | 15:46
Някои фолк певачки родиха деца на мастити бизнесмени амо и само да ги вържат... Всички дечица са такива сладури, малката Марая е одрала кожата на майка си, а дъщерите на Ивана и Глория са вече дами.
7 Jessie Mokka 31.08.2012 | 15:43
Бе да! Повечето ще се дипломират в чуждестранни университети, а като се върнат татко мутра ще ги уреди на някое мениджърско кресло. А нашите ще им вършат черната работа....
6 Pepi Vasilev 31.08.2012 | 15:05
Аз също ги съжалявам тези деца, защото те винаги ще останат деца на своите родители, колкото и пагубно да е това понякога за тях. Но пък в други случаи това може и да е на хубаво.
5 Pepi Vasilev 31.08.2012 | 14:59
Леле, лел - тия майки и бащи на тези въпросните звездни родители според мен се явяват начало на едно поколение, което и занапред ще бъде извезстно именно заради родителите си - сегашните звезди.
4 Kamen Lalev 31.08.2012 | 14:58
леко ги съжалявам тези деца, с ангажиментите на родителите им ги отглеждат баби, дядовци... хирургът при когото ходи Глория пък разправяше преди време как чакала дъщеря й да порасне достатъчно, за да й изсмучат тлъстинките. сега като го гледам детето нищо му няма, много добре изглежда
3 Милена Стоилова 31.08.2012 | 14:53
Какво да им гледам - хубави деца са , както всички на тяхната възраст. Интересното ще бъде когато пораснат какви хора ще бъдат
2 голям шемет 31.08.2012 | 14:52
Ще станат разглезени като пораснат и ще си мислят че са голямата работа. някои със сигурност ще тръгнат по пътя на родителите - поп фолк
1 Лолита Набокова 31.08.2012 | 14:44
Много са сладки дечицата , но като се има в предвид какви са майките ...не ми е ясно какво възпитание ще имат

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.