Доналд Тръмп пак е дядо

Големият син на медийния магнат има четвърто дете

по статията работи: Кремена Бедерева | 23.10.2012 | 11:12

Доналд Тръмп пак е дядо, съобщава Contactmusic.

Големият син на медийния магнат има четвърто дете, което се е родило на 21 октомври.

За новината светът разбра от страницата в twitter на Тръмп младши, където той побърза да се похвали, че отново е станал баща.

"Имаме син! Ванеса и бебето се чувстват отлично", пише щастливият татко.  А майката Ванеса се чувства идеално.

Е как иначе - с такива перспективни мъже около себе си.

 

 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


31 Бони бон 23.10.2012 | 14:45
А бе то докато порасне не се знае какво може да стане :) Все пак Тръмп сигурно ще остави тази империя на сина си, който не е сигурно че ще е толкова успешен , като баща си.
30 Kremena kremi 23.10.2012 | 14:44
О да бе, много му е лесно на него, да управлява с години една империя и то успешно:) Хич не му е лесно:) Всичко той си го е направил, не го забравяй.
29 Софи Марсо 23.10.2012 | 14:43
Според теб много неща може да са така, но определено не си прав. Все пак деца се правят и с любов, а не само с някаква суха цел! А и хората са си доста освободени и се чувстват сигурни - защо да нямат повече деца.
28 Бони бон 23.10.2012 | 14:42
Ееее такъв дядо да имаш;)) Голяма работа! ;) Да е живи и здраво бъдещето милиардерче! :)
27 kalina manolova 23.10.2012 | 13:27
чудесно е човек да има голямо семейство!честито за новото попълнение в семейството на Тръмп!
26 Камък Врачански 23.10.2012 | 13:15
ми да има, че и да им дава
25 Камък Врачански 23.10.2012 | 13:14
имат пари, да гледат деца поне
24 Драго Попов 23.10.2012 | 13:09
Той много внучета има!
23 Батко Реджеп 23.10.2012 | 13:01
"Големият син на медийния магнат има четвърто дете" - тия пък като са видели мандра за точене, так раждат ли раждат деца, направо се скъсаха от раждане според мен.
22 Баба Пъша 23.10.2012 | 12:41
Колко му е лесно на Доналд Тръмп, че и на неговите внучета. Медийната империя, който той създаде, го превърна в един от най-богатите хора на тази планета.
21 pushit realgood 23.10.2012 | 12:36
Много добре, семейството става все по голямо!
20 rebelle fleur 23.10.2012 | 12:12
Живо и здраво да е новото попълнение в семейството на магната, което определено е родено под щастлива звезда, имайки предвид кой е дядо му. Със сигурност вече има планове как да го вкарат в семейния бизнес ;)
19 pushit realgood 23.10.2012 | 12:08
Това е дете което добре ще си живее със сигурност!
18 boris nikolov 23.10.2012 | 11:49
ето това е истински щастлив дядо :)
17 известна личност 23.10.2012 | 11:42
Да удари сега едно голямо уиски за своето и на другите му роднини здраве. Интересна личност е, но също така и толкова противоречива. Не го харесват доста хора и с право.
16 властен олигарх 23.10.2012 | 11:40
Кой знае какви завещания е написал към своите деца, които не са никак малко :). Внучетата и те ще намажат след години с доста придобивки :).
15 Средновековен Рицар 23.10.2012 | 11:40
Интересно кога ще реши да се откаже да управлява своите компании, защото вече взе да остарява и трябва да помисли според мен за своето пенсиониране.
14 известна личност 23.10.2012 | 11:39
Да са жива и здрави внуците на Тръмп. Те със сигурност са едни от най-щастливите такива, защото живота им ще бъде напълно осигурен за разлика от доста други такива.
13 властен олигарх 23.10.2012 | 11:38
Спомням си, че имаше един канал "TV2" и там вървеше предаването "Стажантът", което беше доста интересно. Тогава той си търсеше човек, който да управлява една от компаниите му и с борда на директорите оценяваха работата на всеки един кандидат.
12 властен олигарх
Този коментар е маркиран като неуместен.
11 Средновековен Рицар 23.10.2012 | 11:37
Няма да му е за първи път, а за пореден такъв, така че е свикнал според мен :). Винаги съм го намирал за надут и надменен човек, така че не ми е особено приятен.
10 krenvirsh salamov 23.10.2012 | 11:30
да му е честито и цялото му семейство да са живи и здрави :)
9 Милена Симова 23.10.2012 | 11:25
Да му е честито на богария дядо, сигурно е много горд и щастлив. Увеличи поколението си с още един член. Винаги се радвам, когато разбера, че на някой му се е родило бебе.
8 Тотев Филип 23.10.2012 | 11:24
да им е живо и здраво детето, още един наследник за могъщата империя на Тръмп.
7 Anna Vasileva 23.10.2012 | 11:24
Честито! Да е живо и здраво бебето!
6 Galen Vladov 23.10.2012 | 11:23
Доколкото знам става дядо за пети път този чичко-паричко...Да са му живи и здрави всичките деца,внуци и т.н
5 Ralica Hristova 23.10.2012 | 11:21
Да му е честито! ДА е много горд дядо!
4 Даная Михайлова 23.10.2012 | 11:20
Да му е честито на човека . Много да го радва новият член на неговото семейства
3 Елемаг Електриков 23.10.2012 | 11:18
е, то остава да не е щастлив
2 Елемаг Електриков 23.10.2012 | 11:18
ми да е жив и здрав, той има пари, така че.....може много внуци да има, да ги гледа, децата му могат да се котят яко
1 paralelna vselena 23.10.2012 | 11:14
Щастлив човек е Доналд Тръмп с такова красиво и голямо семейство, което е материално осигурено, Той пък си харесва работата и я върши с удоволствие.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.