Емануела навлече перде

Певицата отново показа липса на елементарен вкус

по статията работи: Мартина Панайотова | 21.03.2013 | 08:48
Емануела навлече перде
Facebook/ Emanuela

Колкото красиви очи има фолк певицата Емануела, толкова лош е стилът ѝ, отбелязват от Jenite.bg.

Изпълнителката не изневерява на вкуса си и по време на участие се е появила в рокля, наподобяваща полупрозрачно перде.

Малко след това я е заменила с подобно на бельо тоалетче.

Всичко това може да видите в галерията на Jeinte.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 Рижавата Златка 21.03.2013 | 13:59
е перде е силно казано в случая
14 Gogo Gospodinov 21.03.2013 | 13:08
Каквото има, това носи :)
13 p kehaiova 21.03.2013 | 13:04
Ами такъв й е вкуса и това облича. И на мен не ми харесва как се носи, но явно тя се харесва.
12 tedka todorova 21.03.2013 | 12:10
Тя има лош вкус на обличане Емануела. Даже с тази рокля пак изглежда добре. Била е и по - зле облечена.
11 Экатерина Карапетрова 21.03.2013 | 11:43
Имайки предвид с колко авангардни и кичозни тоалети се е появявала на сцената си мисля, че този си е направо стилен за нея. Плюс това на мен роклята ми харесва, само да не прозираше така жестоко отдолу бельото й.
10 Гошо Хубавеца 21.03.2013 | 11:01
Е сега, решило е момичето малко плът да покаже, при все че има хубаво тяло, няма лошо. А и то това за техния бранш си е нещо напълно нормално.
9 borislav tomov 21.03.2013 | 09:44
Това ми прилича на изказване на "лорд"(ха ха) Евгени Минчев!Този смешник първо себе си да види и тогава да говори по адрес на когото и да е!
8 Galen Vladov 21.03.2013 | 09:40
Явно това е някаква нова мода в момента!
7 Aleksis Son 21.03.2013 | 09:36
Певицата отново показа липса на елементарен вкус - не бъдете толкова критични към Емануела, това е нейният вкус сега, на нея сигурно ѝ харесва.
6 Църна Мацка 21.03.2013 | 09:23
Абе тия фолк певачки не се ли научиха, че под такива тоалети има хастар в телесен цвят...
5 Ivan Minchev 21.03.2013 | 09:16
Ей, не я обичате тази Емануела и това си е :)) На мен пък ми е една от най-симпатичнит и скромни чалга певици у нас и нищо не може да ми развали мнението.
4 мистерия финикова 21.03.2013 | 09:04
дори не я знам коя е
3 mitko velev 21.03.2013 | 08:58
Роклята не ми прилича точно на перде, според мен тя подхожда на Емануела.
2 Орнела Мути 21.03.2013 | 08:53
Не мисля , че тази рокля прилича на перде . Разбирам да се пишат такива статии , когато певиците наистина имат някаква вина , но така безпричинно да обиждате хората не мисля , че е редно .
1 мистерия финикова 21.03.2013 | 08:50
аз не знам защо си мислите, че която и да е от чалга филиите има какъвто и да било вкус или мозък в главата си

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.