Поредната изцепка на Златка Димитрова не би могла да учуди никого, но поне можем да се посмеем за сметка на общата култура на плеймейтката.
Този път силиконовата красавица обърка и промени името на роден къмпинг.
"Прекарахме си много готино на "Смокини". Така простичко и ясно плеймейтката обобщи лятната си почивка.
Всеки по-запознат с къмпингите по родното ни Черноморие знае отлично, че името на мястото е "Смокиня", но това по никакъв начин не притеснява Злати.
На въпроса какво е мнението на майка ѝ за мъжа на живота ѝ – Миро, Злати отговори:
"Ами и двамата се опознаха добре. Харесват се. Това е много хубаво. Той наистина е много готин и много добър. Ама е срамежлив. Не иска да го снимат, не иска публичност. Но няма как – щом е с мен, ще се прежали." Злати подчерта, че много държи на отношенията си с Миро, а дали ще има скоро сватба, или не, това не е най-важното.
"Сигурна съм, че ще бъдеш много красива булка", подкрепи я Гала и не се стърпя да я попита дали вече иска да има свои деца. "Кога ще имам деца ли? Когато Бог прецени", отговори красавицата.