И Преслава хвана куфара

Певицата потегли на турне в САЩ

по статията работи: Мартина Панайотова | 01.06.2012 | 09:07

Преслава потегли на на концертно турне в САЩ, съобщиха продуцентите ѝ от Пайнер.

Певицата на годината вече се намира в Страната на неограничените възможности, като вчера изнесе и първия си концерт.

До 4 юни ще продължат артистичните изяви на Преслава в 5 американски града, което налага строг график на пътуването.

2012 година определено ще се запомни с инвазията на родни звезди зад Океана – на съгражданите ни в Америка вече попяха Азис, Райна, Джена и още куп фолк изпълнители.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


35 Гергана Иванова 02.06.2012 | 05:16
Бръс!
34 kaloyan ivanov 01.06.2012 | 12:53
Нека, и те свят да видят, животът не е само чалга и мастити бизнесмени.
33 властен олигарх 01.06.2012 | 12:48
Ама с целия Пайнер.
32 Средновековен Рицар 01.06.2012 | 12:48
И на мен, но всеки ден четем за тях дори в новинарските сайтове.
31 властен олигарх 01.06.2012 | 12:48
Да, ще изкара парички.
30 Средновековен Рицар 01.06.2012 | 12:48
Ами има чалгаджии да ти кажа.
29 властен олигарх 01.06.2012 | 12:48
Ако може да вземе и другите си противни колеги.
28 Средновековен Рицар 01.06.2012 | 12:47
Ами тъкмо да си починем малко от нея :).
27 Daniela Durgova 01.06.2012 | 12:02
чалга култура- няма такова животно !!!
26 синята коалиция 01.06.2012 | 11:47
нещо българско може да бъде и всякаква друга музика, не точно чалга
25 Wild Rose 01.06.2012 | 11:37
Много хора, просто защото там хората копнеят за нещо българско, а находчивия инженер им го предлага.
24 Даная Михайлова 01.06.2012 | 11:07
Всичките се изредиха
23 бартош курек 01.06.2012 | 10:51
това е много важен въпрос, който няма да ми дава мир на съня, докато не разбера отговора
22 средна патерица 01.06.2012 | 10:51
изтормози ли те много
21 бартош курек 01.06.2012 | 10:50
ами събират се, след като отива
20 чичо съби 01.06.2012 | 10:45
Изобщо нямам нужда от нейното присъствие.
19 чичо съби 01.06.2012 | 10:42
Малко да си починем от нея в България - няма да е хич лошо...
18 чичо съби 01.06.2012 | 10:40
Изобщо кой се събира да ги гледа тия не мога да разбера...
17 синята коалиция 01.06.2012 | 10:30
в какво? довърши мисълта си :)
16 bojidara naneva 01.06.2012 | 10:28
Не ме интересуват тези чалгарки....писна ми от тях и от цялата чалга култура, която е потресаваща....младите хора се превръщат в ........
15 spunch bob 01.06.2012 | 10:13
Просто им липсва българското там и затова повечето слушат чалга.....което е голяма грешка разбира се :Д
14 средна патерица 01.06.2012 | 10:10
няма да е зле
13 бартош курек 01.06.2012 | 10:09
че кой американец е чувал за тая кифла?
12 georgi mitev 01.06.2012 | 09:59
И аз това викам :Д
11 димитър анастасов 01.06.2012 | 09:59
Но само пред публика от българи! Да не се избиват американците да ги гледат?
10 Рижавата Златка 01.06.2012 | 09:57
а ще стигнат ли феновете пресито да си избие разходите от пътя и за хонорар
9 Рижавата Златка 01.06.2012 | 09:56
толкова по-зле за тях
8 Рижавата Златка 01.06.2012 | 09:56
и аз това се питам
7 Рижавата Златка 01.06.2012 | 09:55
направо да не се връща
6 lolly pop 01.06.2012 | 09:51
Да, слушат и то много даже :)
5 синята коалиция 01.06.2012 | 09:47
ооо, има кой да ги слуша! не си мисли, че като са емигранти българите там не слушат чалга
4 gergana topalova 01.06.2012 | 09:44
Не знам кой ги слуша там....
3 Mahlenskiq Pich 01.06.2012 | 09:30
Нормалните нямат пари!
2 средна патерица 01.06.2012 | 09:15
"2012 година определено ще се запомни с инвазията на родни звезди зад Океана – на съгражданите ни в Америка вече попяха Азис, Райна, Джена и още куп фолк изпълнители." как пък един нормален изпълнител не отиде в чужбина, ами само тези гнусни чалгаджии?
1 синята коалиция 01.06.2012 | 09:14
ако иска да хване гората, няма да имам нищо против :)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.