Ива Софиянска е бременна

Новината потвърди колежката й Нели Атанасова

по статията работи: Гергана Златкова | 04.06.2013 | 13:32

Ива Софиянска и съпругът й Антон Божков ще имат бебе. Това съобщи тв водещата Ива Атанасова.

В събота Ива Софиянска и синът на Васил Божков ­ Антон, си казаха официално "Да” и вече са съпруг и съпруга.

Няколко седмици преди сватбата им се понесе мълвата, че двамата очакват първото си дете.

Колежката на Ива от предаването "ВИП новините” Нели Атанасова обяви официално, че Софиянска ще става майка.

Тя честити сватбата на младоженците и сподели със зрителите, че съвсем скоро семейството ще има повод за още една радост ­ появата на първородното им дете, което се очаква през ноември.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


19 deja vu 04.06.2013 | 21:06
Честито, това е прекрасна новина, сигурна съм че ще бъде майка за пример.
18 ico iliev 04.06.2013 | 17:47
Това са радостни вести.
17 Сани Д 04.06.2013 | 16:27
За това се заговори още след като стана ясно, че ще има сватба. Няма лошо, живи и издрави да са.
16 Красимира Костова 04.06.2013 | 16:16
е ние можехме и сами да се досетим.
15 kiki amerikaneca 04.06.2013 | 15:23
Новината потвърди колежката й Нели Атанасова - че тя сигурно е вече на 25 или 28 години, помня я като тинеджърка, беше си доста дива като за възрастта.
14 Лудата Берта 04.06.2013 | 14:56
Това е една страхотна новина .
13 marian dimitrov 04.06.2013 | 14:37
и ние какво да направим? С какво е специлана Ива Софиянска?
12 chest slava 04.06.2013 | 14:31
Те са се намерили - щерката на Стефан Софиянски - усмихнатото лице и синът на един от най-големите крупни "бизнесмени" Васил Божков. Как пък все се намират такива хора в живота бе.
11 Alena Bukva 04.06.2013 | 14:29
Мдам. Може и така да стане, а може и да не стане! :))
10 Силвия Ганчева 04.06.2013 | 14:28
Ами жива и здрава!
9 sunny girl 04.06.2013 | 14:28
Много ми пука!!
8 hope less 04.06.2013 | 14:25
кой на кого ще се налага в този брак?:)
7 Жанин Пенчева 04.06.2013 | 14:22
Нищо лошо няма в това . Да са живи и здрави :)
6 marian dimitrov 04.06.2013 | 14:17
да ни е живо и здраво новото олигархче
5 Mukka Dess 04.06.2013 | 14:00
Живи и здрави да са, няма какво да го мислим това дете с такива дядовци ще е добре подсигурено финансово, досущ като родителите си.
4 Viktor Ivanov 04.06.2013 | 13:40
Значи затова са се оженили, много често днес бебето е повод за сватба между родителите, която за нещастие много често завършва с развод, не им го пожелавам, нека са щастливи.
3 Здравка Анастасова 04.06.2013 | 13:39
Чудя се дали Ива Софиянска няма да се ядоса на Нели че е сервирала радостната новина вместо нея.
2 Марта Иванова 04.06.2013 | 13:38
Все бременни започнаха да се женят жените.
1 гражданската квота 04.06.2013 | 13:37
Ам ся?

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.