Лейди Гага заяви, че новият ѝ албум "Born This Way" ще е най-добрият на десетилетието, съобщава сайтът contactmusic.com.
Очаква се дискът ще се появи на пазара в началото на следващата година.
Ексцентричната певица увери феновете по време на свой концерт в Полша, че няма да бъдат разочаровани от звученето на песните в албума.
Продуцентът и композитор Ред Уан, чието истинско име е Надир Хаят, отбеляза, че новите песни надхвърлят всички очаквания.
Дискът е шокиращ, допълни продуцентът, който стои зад хитовете на Лейди Гага "Just Dance", "Poker Face" и "Bad Romance".