Малина ще ни оправи всичките

Фолк певицата би била един отличен премиер

по статията работи: Мартина Панайотова | 27.08.2013 | 14:44
Малина ще ни оправи всичките
Facebook
Повече за:

"Бих работила абсолютно безрезервно и без облаги. Много бих искала да има повече хора като мен, които биха влезли в политиката и да дават всичко от себе си за каузата, за благото на народа. Да не мислят как ще обезпечат семействата си девет поколения след себе си.

Да мислят само за работата си, как да създадат добри условия за хората. Сигурно един ден ще вляза в политиката.

На този етап съм още много ангажирана с кариерата си и няма да бъда достатъчно отдадена на двете места. Защото, ако се занимавам, трябва да давам 100% от себе си. Просто загатвам, че това нещо силно ме вълнува и назрява в мен", сподели фолк дивата Малина в интервю за в. България днес.

Певицата твърди, че би се справила с ролята на премиер отлично и онова, което ще прави е преди всичко да помага на хората и да ги кара да се чувстват спокойни с собствената си държава.

Малина изказа мнението си и относно развитието и промените във фолк бранша. Според нея кръчмарските участия трябва да се редуцират за сметка на повече "грандиозни концерти" и нещата да се правят като на "световно ниво".

Певицата отрече да има връзка с любимия на Мария Християн Гущеров. "Чувам го за първи път. Това е пълен абсурд и не отговаря на истината", коментира тя.

Малина няма проблем с колежките си от бранша и не е забелязала злоба или нелоялна конкуренция.

"Може би има хора, които не ме харесват. Нормално е да не те обичат всички, но аз и не желая. Никой не ми е показал, че ми е враг. Никой не се е държал грубо с мен. Много ангажименти имам и не ми остава време да се замислям. А може би и животът не ме е срещал с такива хора. Или не разбирам, че ги има", сподели тя.




Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


21 Katrin Velinova 27.08.2013 | 19:08
да бе страхотно няма що. Остава сега да започнат да ни бомбандират с чалга концерти всяка седмица
20 Elica Veleva 27.08.2013 | 19:03
кръчмарските участия трябва да се редуцират за сметка на повече "грандиозни концерти" - еее добре че е Малина че да им отвори очите на всички във фолк бранша
19 Mary Bloody 27.08.2013 | 18:05
То само това ни липва! След цар и пожарникар сега чалгарка да влезе във властта. Дайте път на младите и ОБРАЗОВАНИТЕ хора!
18 Katerina Dieva 27.08.2013 | 17:28
Е тя нали има тапия за футболен меринджей и явно много си е повярвала.
17 Павел Николов 27.08.2013 | 17:27
Ами, да се пробва свободна страна е1
16 Evgenia Nikolova 27.08.2013 | 16:52
Това никак не е лоша идея!
15 Красимира Тачева 27.08.2013 | 16:27
Вече започвам да се замислям дали пък тя няма да е най-добрият избор от много години насам!
14 lou reed 27.08.2013 | 16:11
Само това ни трябва! Все пак има повече стаж от Станишев.
13 празен ум 27.08.2013 | 16:08
Че няма лошо - много мераклии ще се намеря;)
12 Пламен Ризов 27.08.2013 | 16:06
само тя липсва! ама наистина!
11 mitko velev 27.08.2013 | 16:03
По добре да си остане фолкаджийка и да впечатлява феновете си с иначе кръшното тяло, но за политика е съветвам да не мисли, не може човек да разбира от всичко.
10 набръчкан мозък 27.08.2013 | 15:41
Е това е несериозно. Малина да си пее песничките и по - добре да не се занимава с политика. По - добре се справя като певица не мислите ли ?
9 Pencho Gospodinov 27.08.2013 | 15:28
Фолк певицата би била един отличен премиер - да де, ама в някой друг живот, или поне в някоя друга държава...
8 bilyanka razpilyanka 27.08.2013 | 15:22
Всички политици така говорят преди да наказят в дълбоките води на политиката и да станат супер алчни и интересуващи се единствено от себе си. И да има свестни те се асимилират бързо от масата.
7 кученцето пиджи 27.08.2013 | 15:18
"Малина ще ни оправи всичките" - Спирам да чета, защото до тук много ми харесва.
6 Pepi Vasilev 27.08.2013 | 15:17
Последният човек, за който бих се сетил, че може да ни бъде премиер, това е именно Малина, не мога да го приема за нормално...точно тя ли ще ни оправя?!
5 mind games 27.08.2013 | 15:14
Тази какво играе?
4 human factor 27.08.2013 | 15:06
Тази ми е ужасно противна. Не знам феновете ѝ какво намират в нея и песните ѝ
3 Kokoto Monev 27.08.2013 | 14:56
Малина може да е абсолютно всичко, но трудно мога да си я представя като някакво парче премиер...абсурдно ми е сякаш...
2 Andrei Stoichev 27.08.2013 | 14:53
то вече честно да ви кажа нищо не би ме учудило, като нищо Малина да ни оправи :Р все пак сме една шепа хора, ако някой иска да свърши нещо би го направил лесно, лошото е,че все попадаме на крадци:)
1 Rosi Marinova 27.08.2013 | 14:50
УФФФ,до къде я докарахме само ,не е истина!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.