Нанси определено няма да е „Мис Свят“

Мис България отпадна от надпреварата

по статията работи: Мартина Панайотова | 28.09.2013 | 16:38
Нанси определено няма да е „Мис Свят“
Хайлайф

Преди броени минути бяха обявени имената на десетте полуфиналистки на конкурса мис свят. За съжаление Нанси Карабойчева не бе сред тях и затова участието ѝ в конкурса приключи.

Надпреварата продължава и в момента, а момичетата, които ще се борят за короната, са представителките на Филипините, Бразилия, Австралия, Франция, Непал, Англия, Индонезия, Испания, Ямайка и Гана.

Припомняме ви, че Нанси Карабойчева водеше в зрителския онлайн вот, но в последния момент организаторите решиха, че той няма да бъде зачетен при крайното класиране.

Още любопитни подробности за "Мис Свят‘ може да научите от Jenite.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 nude disco 28.09.2013 | 16:48
Бях подготвен за такова развитие на нещата :)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.