Селена Гомес въобще не си поплюва след раздялата ѝ с тийн идола Джъстин Бийбър и вече е била забелязана с нов младеж, съобщава БТА.
Новият ѝ избраник е Джош Хъчърсън.
Певицата се раздели с Джъстин Бийбър, който е с две години по-малък от нея малко преди Нова година.
Последно двамата са забелязани на парти след наградите "Златен глобус". Селена прекарала цялата вечер с Джош Хъчърсън с одобрението на приятелката й Ванеса Хъджънс, която също е имала връзка с него.
След това Селена и Джош си тръгнали заедно от х-л "Бевърли Хилтън".
Близък на Селена Гомес разказа, че връзката й с Бийбър е приключила, защото той искал да му обръща прекалено много внимание, а в същото време не спирал да флиртува с други момичета.