Отново под домашен арест

Родният ситком тръгва с нов сезон

по статията работи: Мартина Панайотова | 22.02.2012 | 18:00
Отново под домашен арест
bTV

Първият български ситком "Домашен арест” се завръща в ефира на bTV на 1 март. Семейство Коцеви и мама Еми са подготвили още забавни вечери с много нови гости и интересни приключения в къщата на тъщата.

Продължението на първия сезон на "Домашен арест” ще надзърне в миналото на колоритния заврян зет Коцето (Филип Аврамов) и неговата съпруга Анастасия (Мая Бежанска), за да докаже, че бъдещето може да донесе дори по-големи предизвикателства пред задружното семейство.

Ситкомът ще разкрие куп от нетрадиционните прищевки на ексцентричната и властна мама Еми (Татяна Лолова), ще постави пред редица изпитания притеснителния гений Емко (Иван Панев) и ще даде възможност на близнаците Лъчо и Заро (Велизар Величков – Визо и Стефани Дойчинова) да извършат ред нови пакости и подвизи.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


6 Стан Бисеров 23.02.2012 | 10:12
И аз така. Комедийните сериали нещо не ни се получават засега.
5 Димитър Нагел 23.02.2012 | 10:10
Супер като идея, плоско като сценарий. Жалка за жестокия актьорски екип, който са събрали.
4 plevenska rusoglava 22.02.2012 | 18:54
Супер филм много ме кефи
3 empty world 22.02.2012 | 18:35
Чакам ги с нетърпение да започнат!
2 Kalin Arnaudovski 22.02.2012 | 18:06
Хвърлял съм му очо няколко пъти, но не ме грабва особено.
1 diva guska 22.02.2012 | 18:03
Много готино филче

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.