Правят мюзикъл за живота на Роби Уилямс

Певецът няма да играе в шоуто

по статията работи: Олга Андреева | 27.01.2011 | 08:30

Роби Уилямс е дал разрешение песните му да бъдат използвани в мюзикъл, който ще бъде посветен на самия него, съобщи сайтът Contactmusic. Вече е започнало и прослушването за ролята на Роби Уилямс в шоуто.

Мюзикълът ще разказва за живота и кариерата на поп звездата. Много е вероятно в него да са пресъздадени доста драматични моменти като оттеглянето му от Take That през 1995 г. и престоя му в клиники за рехабилитация.

Със сигурност обаче се очаква истински блясък, когато се отразява славата му като солов изпълнител, който е получавал най-много награди "BRIT”.

36-годишният Роби Уилямс няколко пъти се е подлагал на лечение заради зависимостта си от алкохола и наркотиците, но успя да стабилизира живота си, а миналата година се ожени за актрисата Аида Фийлд.

През 2007 г. бе направен мюзикълът "Never Forget" с песните на Take That. Той обиколи Обединеното кралство, а през 2008 г. бе поставен на сцената и в Лондон.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.