Селскостопанските потници на Камелия

Фолк дивата си пада по бялото

по статията работи: Мартина Панайотова | 21.03.2013 | 15:59
Селскостопанските потници на Камелия
Facebook/ Kamelia

Камелия определено има афинитет към белите потници. Или към един конкретен?

Певицата твърде често се появява с небрежен топ, независимо какво друго е облякла - строга пола, спортни шорти или кожен панталон.

Универсалният бял потник й влиза в употреба както по време на участия и фотосесии, така и в свободното време.

Вижте селекцията в Jenite.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


23 Ивайло Иванов 21.03.2013 | 23:45
Ха -ха ,не е въпросът до парите,въпроса е до гърдите..
22 gtr rtg 21.03.2013 | 21:36
Селскостопанските гащета отново са на мода http://4alga-news.free.bg/
21 Янка Бибиянка 21.03.2013 | 21:16
https://i.chzbgr.com/maxW500/6544193536/h7CBD3012/ По-глупава статия не бях чела... Ако няма за какво да пишете, то поне не се излагайте. Селскостопански потник уау! Чудя се колко ли ваши колеги, а може би и себе си обидихте с тази статия.
20 velvet boots 21.03.2013 | 20:20
и все пак на на камелия добре ѝ стоят
19 qnko qnev 21.03.2013 | 20:18
Е, та колко да струва? Да не е хилядарки.
18 qnko qnev 21.03.2013 | 20:16
Белият потник е класически. На Камелия добре й стои.
17 Сани Д 21.03.2013 | 19:23
Харесва се жената с потник да показва цица и бицепс, какво лошо.
16 Гошо Хубавеца 21.03.2013 | 18:36
Ама каква гръд само показва Камелия. Много са й добри потниците.
15 Экатерина Карапетрова 21.03.2013 | 17:47
Да, Камелия има хубаво тяло и то като се има предвид на колко години е.
14 Web Leaders 21.03.2013 | 17:28
Where have all the smart people gone?! :)
13 Web Leaders 21.03.2013 | 17:28
Where have all the smart people gone...
12 sara carter 21.03.2013 | 17:21
добре са потниците и много я отварят камелия
11 Рижавата Златка 21.03.2013 | 17:21
бялтоо на всичко си отива както и черното, нека ходи с бели потници камито
10 dancho danchev 21.03.2013 | 17:03
Хубави са потниците, в горещо време няма да си сложиш ватенка!
9 Коста Николов 21.03.2013 | 16:59
Камелия има хубави силиконови гърди и прилежни рамена, затова ѝ ходят точно такива потници. Не знам защо сте тръгнали да ги наричате с това неправилно за мен има - селстостопански?
8 трендафил въжарски 21.03.2013 | 16:42
тая кифла ли бе
7 velvet boots 21.03.2013 | 16:40
тези потници са малко като от времето на ТКЗС-то
6 Диана Бойкова 21.03.2013 | 16:35
Тези "бели потници" са по-скоро "белият потник" на Камелия :))
5 Църна Мацка 21.03.2013 | 16:25
Добре поне, че на горката не сте й преписали аграрен тен...
4 Явор Михайлов 21.03.2013 | 16:22
Е, и? Какво им е на тези потници? Много са си удобни и хубави, а и стоят много добре, така че да ги носи.
3 Жанин Пенчева 21.03.2013 | 16:14
Ами , че как искаш да го нося ???Да не съм монахиня ?!Този силикон за какво го сложих .... да го показвам !
2 капаче калпаче 21.03.2013 | 16:12
Колкото и да струва, все е селски! И ти ли го носиш така разкопчан?:)))
1 Жанин Пенчева 21.03.2013 | 16:06
Хахаха имам същият :)) Не мисля , че е селскостопански .Авторката ако знае ,колко пари струва този потник , силно се съмнявам , че ще напише тази глупост.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.