Слаш отново би свирил с Guns N' Roses

Условието е Аксел Роуз да го покани лично

по статията работи: Олга Андреева | 05.02.2011 | 17:21

Легендарният китарист Слаш призна, че винаги остава отворен за възможността отново да работи с бандата Guns N' Roses, съобщи сайтът Rockaaa.

В интервю за Daily News Слаш споделя, че някои от най-щастливите моменти в кариерата му са били през първите години от съществуването на бандата, докато са си пробивали път към върховете в музикалния свят.

Китаристът, който от няколко години има своя група, Velvet Revolver, и работи по проекти с различни изпълнители, е категоричен, че би се включил в евентуален реюниън на Guns N' Roses.

Единственото условие това да се случи е Аксел Роуз да му се обади и да го покани.





Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.