Софи Маринова обича млади ярета

Фолк звездата призна, че си пада само по млади момченца

по статията работи: Гергана Златкова | 26.08.2013 | 17:21
Софи Маринова обича млади ярета
Facebook
Повече за:

Въпреки скандалния арест на бившия ѝ любим Дачо, фолк звездата Софи Маринова няма никакви притеснения да споделя подробности от личния си живот в национален ефир.

Изпълнителката разказа в предаването "Преди обед", че синът ѝ Лоренцо е прекарал лятото с баща си и сега се готви за новата учебна година. Талантливото дете обаче не обичало много да чете книги, повече си падало по игрите.

Водещите Сашо и Деси не пропуснаха да попитат за снимките ѝ със сина на Тони Стораро Фики, на които са целите в пяна, тъй като имаше слух, че двамата са двойка.

Фолк дивата категорично отрече това да е вярно и разказа, че е много близка със семейството на Тони.

Певицата обаче си призна, че по принцип харесва по-младички момчета.

Това било така, защото се чувствала като дете и не ѝ било интересно с по-възрастни мъже. Тя обича да се забавлява и да дивее:

"В момента нямам приятел и се чувствам добре сама. Правя си каквото искам и не се съобразявам с никой", категорична е Софка.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


9 Katrin Velinova 27.08.2013 | 15:12
Направо си е извратена тя - да спиш със сина на бащата на детето си - циганска работа
8 human factor 27.08.2013 | 15:04
Ако питате мен Софито си е типичната кугърка - жена която си пада по значително по-млади от нея мъже
7 rebelle fleur 26.08.2013 | 20:11
Как можахте да сложите толкова просташко заглавие, ами обича явно така се чувства по-млада, а и не е единствената.
6 Марго Хворева 26.08.2013 | 19:25
Не го казва за първи път Софи това. Иначе има нещо вярно в това, че и тя е като дете - супер непринудена.
5 mitko velev 26.08.2013 | 18:45
И аз какво да направя в случая, проблема си е изцяло неин и да се оправя както намери за добре.
4 Mer Zlatkova 26.08.2013 | 18:44
Може да се вярва на Софито, тя е толкова искрена и непринудена, че трудно би могла да излъже.
3 Пламена Недялкова 26.08.2013 | 17:30
Е то това е ясно , че скача на млади момченца .
2 Петър Попов 26.08.2013 | 17:26
Хахха ;)) Ами да - вижте ѝ мъжете все пак, сами можете да прецените по средната им възраст, дали не си пада точно по млади яренца ;)
1 otec natanail 26.08.2013 | 17:24
Всички знаем, че Софи Маринова си пада по по - младички. Който следи любовният и живот знае за какво става въпрос.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.