Лили Иванова: Правя секс непрестанно

„Абе, какви години, какви хормони! Аз още съм огън", хвали се примата

по статията работи: Кремена Бедерева | 13.04.2013 | 16:05
Повече за:

76-годишната Лили Иванова шашна приятелите си с откровено признание. Малко след завръщането си от Москва певицата споделила със свои познати, че въпреки достолепната си възраст, още е фурия в леглото, пише в. "Всеки ден".

Преди няколко дни певицата дала вечеря в дома си, за да полее успеха си в Русия. Пред смаяните гости Лили споделила, че въпреки годините си продължава да кипи от сексуална енергия.

"Абе, какви години, какви хормони! Аз още съм огън.", споделила певицата. "Правя секс непрестанно и затова съм все така млада". Благодарение на упражненията в спалнята певицата се поддържала в страхотна форма.

А на въпроса на учудената си компания има ли гадже, певицата заявила "Ама, вие съмнявате ли се? Кой мъж ще откаже на мен?".

Естрадната прима признала, че вече няколко месеца има постоянна връзка и е изключително доволна от последното си гадже. Откровенията на певицата оставили гостите й буквално безмълвни.

Мнозина предполагат, че новото гадже на звездата е младеж от екипа й. Младият мъж дори я придружаваше по време на пътуването й до Русия. Въпреки това от естрадата са втрещени от връзката им, тъй като младежът няма и 30 години.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


6 Hrisi Yovcheva 12.12.2013 | 19:38
"Лили Иванова: Правя секс непрестанно" - И професор Вучков така казва :)
5 Hrisi Yovcheva 12.12.2013 | 18:03
"Лили Иванова: Правя секс непрестанно" - И професор Вучков така казва
4 mind games 13.04.2013 | 16:54
И Хю Хефнър също не може :) А за качествата на Лили не съм казал нищо, не знам защо засягаш тази тема?
3 Jaxsi Nedqlkov 13.04.2013 | 16:48
и защо не вярвате хора като ХЮ Хефнър да не би да не правят на БАБА ЛИЛИ можете само и единствено да завиждате тя е човекът артист в БЪЛГАРИЯ И МОЖЕ ДА СИ КУПУВА НОВО ЖИГОЛО ВСЕКИ ДЕН + най добрите световни и естествени афродизиаци защо да не може ???
2 fernando pineda 13.04.2013 | 16:41
Да бе, а пък аз бях на Луната снощи и тая сутрин се прибрах.
1 mind games 13.04.2013 | 16:40
Хахаха, да, точно така! Повярвахме и на баба Лили :)

ТВ програма

Кино

  • Сега По света и у нас
  • 20:30 След новините
  • 20:45 Спортни новини
  • 21:00 Жан дю Бари - фаворитката на краля...
  • 23:00 По света и у нас
  • 23:15 Студио Х: Трима мъже за убиване...
  • 00:50 Рецепта за култура токшоу с Юрий...
  • 01:45 Арт детектив рубрика за лайфстайл и...
  • Сега "Жената чудо 1984" - фентъзи,...
  • 23:00 "Матрицата: Възкресения" - екшън,...
  • 02:10 "Приятели" - сериал
  • 03:10 "Вкусът на България" - кулинарно...
  • 03:40 "Светът на здравето" - здравно...
  • 04:15 "COOLt" - лайфстайл предаване с...
  • 05:20 "Смърфовете" - анимационен сериал,...
  • 05:40 "Дракони: Надпревара до предела" -...
  • Сега "Карибски пирати: Отмъщението на...
  • 22:30 "Трансформърс: Ера на...
  • 01:30 "Кралят на крадците" - с уч. на...
  • 03:50 "Кобра 11: Обади се!" - сериал,...
  • 04:40 "Предизвикай любовта" - с уч. на...
  • 06:00 "Иконостас"
  • 06:30 "Кобра 11: Обади се!" - сериал,...
  • 07:30 "Събуди се" - предаване
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.