"За година и половина 5 пъти сме го променяли, сега е 6-ят. Това е недопустимо, това е деформация и мутант на парламентаризма".
Това заяви в пленарна зала депутатът от Коалиция за България по повод новите промени в Правилника за организацията и дейността на НС, срещу които той категорично възрази.