Ами ако по улиците няма коли?

Кои са местата, където автомобилите са забранени. И никой не се оплаква.

по статията работи: Гергана Златкова | 01.01.2013 | 11:04
Ами ако по улиците няма коли?
Повече за:

В днешно време, със забързаното ни ежедневие, никак не е чудно, че все повече хора до такава степен са пристрастени към автомобилите си, че не могат да си представят дори да отидат до магазина без кола. Даже и той да се намира на отсрещната улица.

Несъмнено да се придвижва човек с кола е доста удобно и комфортно. Замисляли ли сте се обаче, какъв би бил светът без автомобили?

По-малко замърсяване, повече общуване с хората, относително спокойствие и мир, повече упражнения, по-добър обществен транспорт - предимствата на живота без коли са многобройни. 

А знаете ли, че действително по света има места, където дори и да искате, не можете да карате кола?

Венеция, Ню Йорк, Мароко....вижте местата, където, ако воланът е един от любимите ви предмети, а карането – любимо занимание, по-добре да не ходите, при econ.bg.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.