Ангела Меркел си взе душ с ... бира

Германският канцлер преживя неприятен инцидент преди партийно събрание

по статията работи: Ивайло Ачев | 28.02.2012 | 11:17
Повече за:

Проблемите за германския канцлер Ангела Меркел напоследък явно нямат край. След всичките трудности по осигуряването на втори заем за Гърция и вътрешнопартийната борба в управляващата коалиция в Германия, Меркел беше принудена да преживее и още един фал – душ с бира на публично място, пише The Local.

Неприятната случка стана факт точно преди реч на германския канцлер на събрание на Християндемократичния съюз – едно уж рутинно събитие.

Преди да излезе на сцената, Меркел вдига наздравица на своята маса. За целта, естествено, сервитьор ѝ носи бира. В момента, в който обаче подава чашата, злополучният келнер се навежда твърде напред и таблата, която е препълнена с халби бира, пада от ръката му, а пенливата течност се разлива по гърба на Меркел.

С изненадващо хладнокръвие обаче германският канцлер почти не реагира на неприятния душ, като само се обръща към сервитьора, идентифициран от германската преса като Мартин Д. и го дарява с усмивка.

"Първоначално мой колега трябваше да обслужи канцлера, но беше твърде нервен и аз взех таблата. В момента, когато ѝ подавах бирата, някой ме побутна в гърба и изгубих равновесие. Когато видях какво стана, изругах доста силно, но беше късно. Въпреки това канцлерът прие нещата спокойно и дори излезе да каже речта си, макар да беше цялата мокра", каза келнерът.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


48 Vasil Cokov 29.02.2012 | 02:50
Нямаше да го бият, Бойко щеше да го потупа по рамото и ударната вълна щеше да избие родата му до 9-то коляно!
47 Vasil Cokov 29.02.2012 | 02:47
Бутнаха го човека, не беше виновен...
46 Nikolay Bratoev 28.02.2012 | 22:04
хе хе, вундебар!
45 Пачо Николов 28.02.2012 | 21:42
Като дава заеми на мързеливите Гърци.:)
44 Пачо Николов 28.02.2012 | 21:27
Яко, ама е печена тази Меркел.:)
43 Veselin Atanasov 28.02.2012 | 16:20
Изключително професионално от страна на канцлера.
42 Diana Nenova 28.02.2012 | 14:06
Бирата е полезна за кожата и за косата, така че може пък да и се отрази добре. ;)
41 SloMo disco 28.02.2012 | 13:05
40 синята коалиция 28.02.2012 | 12:55
тъпо заглавие
39 Георги Дандарски 28.02.2012 | 12:28
Голяма фенка ще излезе :)))
38 Георги Дандарски 28.02.2012 | 12:28
хахахха...този дали спече с таблата?!
37 SloMo disco 28.02.2012 | 12:21
както казва един форумец "професионално" :)
36 Марияна Петрова 28.02.2012 | 12:20
Доста хладнокръвно го прие. Прави й чест.
35 синята коалиция 28.02.2012 | 12:08
34 Georgi Hristov 28.02.2012 | 12:08
Дааааа, така е! ЧАк сега видях!
33 социална мрежа 28.02.2012 | 12:08
сериозно ли мислиш, че щяха да го бият ако бяха залели например бойко?
32 Georgi Hristov 28.02.2012 | 12:06
И аз съм на това мнение, като се има предвид, че я е очаквала важна реч!
31 Georgi Hristov 28.02.2012 | 12:05
Миличката, как я заляха. Би ми било интересно да видя реакцията й след като са я залели, защото ако това се беше случило в Бг, този келнер щеше да яде голям бой!
30 zvercheto zvqr 28.02.2012 | 12:02
не мисля ,че ще му пука кой знае колко , голяма работа станала
29 Ala Simeonova 28.02.2012 | 11:54
Страхотен душ наистина:)Горката жена как я окъпаха, но наистина келнерът не е виновен, един мъж се подпря в таблата му и чашите паднаха.
28 loshoto momche 28.02.2012 | 11:53
е какво толкова ,и тя е човек и може да се случи на всеки ...ще се изкъпи после
27 Любомир Петков 28.02.2012 | 11:52
Наистина го бутнаха и аз забелязах, но евала на жената с какво завидно спокойствие прие ситуацията, някой друг на нейно място би побеснял.
26 milica ivanova 28.02.2012 | 11:50
Така и трябва....браво на нея :)
25 Дара Арнаудова 28.02.2012 | 11:49
Този охранитеил май има зъб на шефката си или на сервитьора:)
24 Стан Бисеров 28.02.2012 | 11:47
Меркел дали изобщо е усетила какво се случва? Учудващо спокойно реагира, което само й прави чест.
23 Димитър Нагел 28.02.2012 | 11:46
Горкият човечец - сега всички ще го скъсват от бъзици.
22 Petyr Botev 28.02.2012 | 11:44
Желязната лейди за пореден път доказа репутацията си и реагира с желязно спокойствие! Каква жена само:)
21 Kalin Petrov 28.02.2012 | 11:43
Келнера не е виновен! Охранителят бутна таблата!
20 tazmaniiskiq dqvol 28.02.2012 | 11:42
На всеки може да се случи....важното е , че тя го прие добре ;)
19 Simo Ludiq 28.02.2012 | 11:39
Невинен! И аз го видях!!!
18 pateshki ustni 28.02.2012 | 11:39
еми случва се сега , няма да го уволнят според мен
17 социална мрежа 28.02.2012 | 11:38
ахах, професионално :) мисля, че по-скоро го прие с усмивка :)
16 синята коалиция 28.02.2012 | 11:37
много! дано да са го пощадили, въпреки че се съмнявам
15 SloMo disco 28.02.2012 | 11:37
едва ли са му простили :)
14 Desislava Stoyanova 28.02.2012 | 11:36
Оле, келнера милия направо изтръпна! Дано да не са го уволнили!
13 Анита Кралева 28.02.2012 | 11:35
Да, определено е невинен, вкара му едно рамо!
12 Анита Кралева 28.02.2012 | 11:34
еее, тъкмо ще й върви по вода или на бира, все пак не е на лошо. Колко ли му е било тъпо на тоя келнер!
11 David Hayemaker 28.02.2012 | 11:32
Между другото вижте на 8 секунда как охранителя леко бутва таблата на сервитьора. Келнера е невинен! :)
10 Anna Vasileva 28.02.2012 | 11:31
Голяма работа, случват се и такива грешки!
9 boris nikolov 28.02.2012 | 11:30
уха ,кой като нея :)
8 черното влечуго 28.02.2012 | 11:30
Меркел ще го спаси :).
7 Батко съссладко 28.02.2012 | 11:30
Най-много да смени професията.
6 David Hayemaker 28.02.2012 | 11:29
Случва се на всеки :).
5 Батко съссладко 28.02.2012 | 11:29
Всичките чаши по нея :).
4 David Hayemaker 28.02.2012 | 11:29
Прие го много професионално Меркел :).
3 Mario Lenov 28.02.2012 | 11:25
Стана ми жал за келнера, сигурно го е отнесъл много здраво след случката
2 radoslav kolev 28.02.2012 | 11:24
Малееее....тоя сервитьор направо ще го съсипят.....
1 rasova kobilka 28.02.2012 | 11:23
Направо не му завиждам на сервитьора ....

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.