Зелен рак взриви интернет

Photoshop или поредната изненада на природата?

по статията работи: Ивайло Коралски | 20.06.2013 | 13:59

Reddit потребител разпространи снимка на зелен рак, която взриви интернет.

По думите на публикувалия снимката потребител животното било заснето в Западна Австралия.

Естествено, моментално се появили съмнения от всякакви страни – колко точно истинско е заснетото животно.

По думите на местни учени зеленото по никакъв начин не отговаря на реалния цвят, характерен за въпросния вид омар.

Според учените някой просто е боядисал рака в зелено или си е поиграл с Photoshop.

Техни колеги обаче споделят през HP, че има шанс снимката да е истинска.

"Природата винаги може да ни предложи неща, което не сме очаквали да изглеждат по конкретен начин. Винаги трябва да оставите отворена една вратичка на вероятностите отворена."

Снимката в пълен размер, сега:

955739

Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


18 голям шемет 13.11.2013 | 17:35
Той с този зелен цвят не прилича на рак ами на игуана
17 Мартин Киров 21.06.2013 | 10:50
това е изкуствено личи си
16 северозападнала мома 20.06.2013 | 17:00
Това раче въобще не ми изглежда истинско, а единия от израстъците му е съмнително дълъг...
15 Soul Food 20.06.2013 | 16:26
Ти пък:)) Ахахахах боядисали са го, да бе!
14 Голем Капацитет 20.06.2013 | 16:26
Да, има всякакви видове и аз знам, че има сини раци!
13 Juja Jujkova 20.06.2013 | 16:25
Нещо му ги няма щипките. Може да е различен вид.
12 Soul Food 20.06.2013 | 16:25
Ами нека се изкажат специалисти и ще разберем дали наистина има такива рачета.
11 Голем Капацитет 20.06.2013 | 16:25
Със сигурност не е играчка, има такива индивиди. Има и син мисля, както има и чисто синя риба.
10 Juja Jujkova 20.06.2013 | 16:24
Има такива раци, не е фотошоп. Трябва повече информация да четете, освен ЖЪЛТИ НОВИНИ!!
9 Павел Николов 20.06.2013 | 16:23
Само на глупости се радват хората!
8 Evgenia Nikolova 20.06.2013 | 16:16
винаги се оказва, че е фотошоп!
7 mariyna todorova 20.06.2013 | 15:31
Никакъв фотошоп или дело на природата е това, по-скоро е някакъв ръчен труд на някое хлапе. къде са му щипките на тоя рак?!
6 кученцето пиджи 20.06.2013 | 15:01
Photoshop или поредната изненада на природата? - да бе, на мен ми прилича по-скоро на някаква играчка, или да е гумен - вижте има нещо по него като диамантчета.
5 Mighty Quinn 20.06.2013 | 14:54
не ще да е фотошоп, има такъв вид раци
4 Petar Petrov 20.06.2013 | 14:52
Какво е толкова шокиращо, може да са го боядисали горкото животно, вече днес нищо не може да ме учуди.
3 дрезгав глас 20.06.2013 | 14:45
Брей, че интересно животинче. Не съм и предполагам, че може да съществува подобна твар на нашата планета. Все пак си остава загадка, дали това е наистина такова зелено раче, или е измислица.
2 amber sky 20.06.2013 | 14:44
няма да се учудя ако с е окаже че е дело на фотошоп
1 Veronika Mirazchiyska 20.06.2013 | 14:33
Не е фотошоп,аз лично съм хващала такива раци,както и СИНИ, и най-интересното е,че ги лових в р. Искър. раците не бяха ли морски животни???

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.