И Бойко Борисов остарява

Премиерът сложи очила с диоптри

по статията работи: Кремена Бедерева | 25.01.2013 | 10:01
И Бойко Борисов остарява
bTV

Премиерът Бойко Борисов, който бе гост в сутрешния блок на bTV, вече има нужда от очила.

Той извади очила с диоптри, за да прочете меморандум, опровергавайки твърденията на Сергей Станишев, че цената на проекта АЕЦ "Белене" е била наполовина от сега обявяваната от 10 млрд. евро.

Водещата Ани Цолова веднага реагира, като запита премиерът откога използва очила.

"Само сутрин почнах малко да не виждам. Сутрин само, а и много ситничко е написан меморандумът", оправда се Борисов.

"Искам да сложите очила, за да го видите", продължиха водещите заигравката с очилата на премиера, като го помолиха да си сложи очилата, за да види какво е казал Сергей Станишев в студиото и какви нападки е отправил към Борисов.

Премиерът отговори: "Аз виждам иначе, само ситничките букви. Аз Станишев го виждам и усещам, даже".

В началото на разговора пък водещите отбелязаха, че премиерът 10 месеца не е идвал там. Вие сте довел половината си кабинет тук, коментираха още водещите.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


29 ico petrov 26.01.2013 | 08:33
бойко е доста гримиран по телевизията... ето как изглежда в неофициална обстановка-http://bit.ly/V00N0Y
28 Никола Гюзелев 26.01.2013 | 07:47
И добре , че е така!...
27 Никола Гюзелев 26.01.2013 | 07:47
И добре , че е така!...
26 нощен преследвач 25.01.2013 | 20:05
Майкоооо и това трябва да бъде новина????
25 Jivko Petkov 25.01.2013 | 15:55
На всичкото отгоре му придават по-Ентелегентен вид, не е лошо. И без това изглежда като мутра до другите премиери.
24 viktor viktorov 25.01.2013 | 14:17
Мислех, че само аз мисля като теб.
23 viktor viktorov 25.01.2013 | 14:16
Хайде стига, на какво се е обърнало внимание. Че Бойко да не е извънземен.
22 nina spahieva 25.01.2013 | 12:52
Сутрин, вечер, на кой му пука! Аз си ги нося от доста по-млади години!
21 SloMo disco 25.01.2013 | 12:00
То с очила ако се ставаше по-интелигентен...Трябва си да има нещо на втория етаж, иначе няма как.
20 Митридат Египетски 25.01.2013 | 11:38
както всички нас, що за новина
19 Kokoto Monev 25.01.2013 | 11:30
Бойко, много си симпатичен с тези очила. Вземи, че раздай по един чифт и на хората около теб, че да вземат малко по-интелигентни да изглеждат покрай теб :) Нали си им тартор.
18 Hari Bohosyan 25.01.2013 | 11:27
бе я :)) голяма простотия, тея от бтв са толкоз смотани че изобщо не мога се занимавам с техните умотворения!
17 apetitna parjola 25.01.2013 | 11:26
еми няма как . като не вижда човека , ще сложи очила разбира се
16 Pencho Gospodinov 25.01.2013 | 11:18
"Искам да сложите очила, за да го видите" - ей това е казва много голяма реплика :)) Бойко Борисов слага очилата! Много добро попадение.
15 Митридат Египетски 25.01.2013 | 11:12
времето не прощава никому
14 Петър Попов 25.01.2013 | 11:08
Еее, нека да ги сложи тези очила, и без това трябва поне малко повече да изглежда интелигенен - добър вид си му предават. Не можем да си кривим душата за това.
13 Silvi Milenova 25.01.2013 | 11:02
:) голямо събитие,че си е сложил очила, с всеки се случва :Р чак пък да става сензация :Р
12 sexapilnata pichka 25.01.2013 | 10:54
кое е невъзможно да сложи очила ли ?
11 Даная Михайлова 25.01.2013 | 10:53
Бойко , не искам да остаряваш:)
10 Драго Попов 25.01.2013 | 10:47
Времето е безпощадно към всички!
9 rozalij atanasova 25.01.2013 | 10:44
Ами то годините си вървят. Очилата добре му стоят.
8 София Павлова 25.01.2013 | 10:31
това е невъзможно!
7 Kalin Petrov 25.01.2013 | 10:30
Голям праз :) Може и Чък Норис да има очила,нищо не се знае :Рр
6 Marusq Laleva 25.01.2013 | 10:27
Неизбежно е, а и сам той призна, че не може да поеме отговорност за 100000години напред, то оставаше и да може, да не се окаже накрая безсмъртен и принадлежащ на друга планета индивид:)))
5 трендафил въжарски 25.01.2013 | 10:19
той ги е сложил за интелигентност
4 мрачен интелектуалец 25.01.2013 | 10:18
Това не мога да го повярвам! Вожда не може да остарява! На кого ни оставяш Борисов, НЕ ОСТАРЯВАЙ! :)
3 Лолита Набокова 25.01.2013 | 10:13
Доста остаря Борисов , но пак е хубав мъж :))))
2 троян кръстев 25.01.2013 | 10:13
"Премиерът отговори: "Аз виждам иначе, само ситничките букви. Аз Станишев го виждам и усещам, даже"." бреййй как го усеща Станишата... и с какво и къде го усеща :)
1 трендафил въжарски 25.01.2013 | 10:09
всички остаряваме:))))

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.