Британец, хванат в изневерява от приятелката си, реши да ѝ се извини, като заяви пред целия свят какво е извършил, съобщи stv.tv.
В опит да я спечели отново 26-годишният Джо Пейдж е минал през родния си град Брайтън, окичен с две табели.
Предната е носела следното послание: "Изневерих на приятелката си. Унижавам се, за да покажа, че съжалявам".
На табелата на гърба извинението продължава по следния начин: "Обичам я ужасно много. Ще направя всичко, за да си я върна. Толкова съжалявам."
Приятелката на самобичуващия се мъж, Джес Литъл, разбрала, че любимият ѝ е на тайна среща с друга жена от Facebook.
Джо твърди, че Джес е обещала да му даде още един шанс, но засега все още спи на дивана.