На имиграционен служител във Великобритания до такава степен му писнало от съпругата му, че й наложил забрана да влиза в страната в продължение на три години, съобщи Female First.
Неназованият мъж добавил жена си в списъка на хората, на които не им позволено да влизат във Великобритания, в резултат на което тя не могла да се прибере от Пакистан, където била на посещение при семейството си.
Когато длъжностните лица заявили на жената, че не може да бъде качена на самолета за Великобритания, тя се обадила на съпруга си и го помолила да й помогне, без да знае, че той е главният виновник за ситуацията.
Мъжът преценил, че все още няма желание да се види с половинката си и я оставил зад граница.
Той обаче бил принуден да си признае стореното, след като шефовете му забелязали името на съпругата му в списъка и го подложили на разпит. В крайна сметка своеволният служител бил уволнен.
"Много хора може да не харесват половинките си, но подобно действие прекрачва границите на допустимото", е коментирал представител на имиграционните власти.