Какво по дяволите??

Пушещи животни

по статията работи: Лазар Тодоров | 05.12.2013 | 10:13
Какво по дяволите??

Смешно или извратено ви се струва това, което ще видите?

Всеки знае, че цигареният дим е изключително вреден за нас – за белите ни дробове, зъбите, кожата и така нататък. 

Някой обаче е решил, че няма нищо лошо или нередно в това да напъха фас в устата на животно и най-вероятно да се посмее.

Вижте останалите фотоси на животни в Jenite.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 melrose place 13.12.2013 | 16:53
аз мисля че това е забавно, трябва да гледам е от забавната страна на нещата
11 Марго Хворева 05.12.2013 | 15:00
Това явно е поредната мания завладяла интернет, напушените животинки, на мен не ми се струва особено забавно, честно казано.
10 Момиче То 05.12.2013 | 14:12
Някои са оригинални, но други не чак толкова защото стои неестествено цигара в лапите на животно.
9 Raina Knqginq 05.12.2013 | 14:12
Повечето са с изгасени фасове;) Няма място за паника от PETA:))
8 Жужка Жужа 05.12.2013 | 14:12
По-скоро е забавно. Все пак животните нямат навика да дръпнат, а и не са си запалили сами цигарата. Само за малко, за да се получи снимката;)
7 Пипа Мидълтънова 05.12.2013 | 12:48
Хич не го намирам за забавно това. Хората се смеят и на децата, които посягат към цигари, ама като пораснат малко те пак го правят, тогава на родителите не им е смешно.
6 reni angelova 05.12.2013 | 12:19
Ами не е смешно, за мен е извратено.
5 mitko velev 05.12.2013 | 11:48
Не бива така да се тормозят животинките, не е редно да се правим на идиоти и малоумници, а и така се дава лош пример на подрастващите.
4 Димитър Минчев 05.12.2013 | 11:41
хахахаха правилно го каза, поздравления! Мислещи сме явно обаче в деградивна посока!
3 Фани Василева 05.12.2013 | 11:24
Уж сме мислещи същества, а не спираме да изненадваме с идиотските начини, по които се забавляваме, а именно с такива гаври върху горките животинки.
2 Yanitza Dikova 05.12.2013 | 11:09
ама че простотия... вече наистина сме станали извратени хората.
1 Marusq Laleva 05.12.2013 | 10:56
Много са забавни, бедните животинки как само са ги натъпкали с тези фасове, представям си какво кашляне е било ако са успели да си дръпнат все пак.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.