Колко жалки може да са някои хора...

Снимки с добавено с Photoshop гадже, част 2

по статията работи: Мартина Панайотова | 04.07.2013 | 10:30
Колко жалки може да са някои хора...

Всеки обича да си има другарче в живота, да намери близост и нежност.

Но не на всекиго му се отваря парашутът и често хората са самотни.

Вижте втората част на галерията с момчета, решили проблема със самотата посредством Photoshop, в Div.bg.




Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


41 Svilen Antov 04.07.2013 | 22:53
горката Хината
40 властен олигарх 04.07.2013 | 15:36
Това е положението за момента :). Някои са наистина много големи трагедии, така като ги гледам :).
39 Батко съссладко 04.07.2013 | 15:36
Безплатни са и още как. Обаче според мен е крайно време да си вземат поука и да не се излагат толкова :).
38 Sweet Dreams 04.07.2013 | 15:36
Сигурно така се чувстват много щастливи :). Тези просто ще ме разбият с глупостите, които непрекъснато правят според мен :).
37 david copperfield 04.07.2013 | 15:35
Ами те са си един вид комплексари, защото им липсва женска компания и искат да имат момичетата на мечтите си, като жени.
36 Hristo Raichev 04.07.2013 | 15:35
никой ли не се сеща че може би го правят на базик :Д защо ги обиждате така
35 властен олигарх 04.07.2013 | 15:35
Ще те сгънат те, няма къде да отидеш :). Виж хората какви жени искат да имат до себе си. Даже от анимационите филмчета ;).
34 Батко съссладко 04.07.2013 | 15:34
Хубаво мнение по въпроса, но тези наистина трябва да отидат на психолог и да се прегледат според мен :).
33 Sweet Dreams 04.07.2013 | 15:33
Нищо сполучливо не видях тук. Някакви девствени момченца са решили да се понаправят на интересни пред приятелите си :).
32 david copperfield 04.07.2013 | 15:33
Аз само от нея гледам и се скъсвам да се хиля. Някои определено не ги слушат главите според мен :).
31 властен олигарх 04.07.2013 | 15:32
Някои чупят тъпомера :). От къде ги изкопаха такива и аз не мога да си обясня. Просто са много диви :).
30 Батко съссладко 04.07.2013 | 15:29
Някои определено за се получили доста диво :). На мен лично ми харесват и са доста добре. Така да бъде и занапред :).
29 Sweet Dreams 04.07.2013 | 15:28
"Снимки с добавено с Photoshop гадже, част 2" - Това е много добро. Сложете и трета част, за да се посмеем :).
28 david copperfield 04.07.2013 | 15:28
Хахаха, някои са просто без коментар :). Некадърници са и за компютъра обаче :). Горките, едвам се справят.
27 Emily Reed 04.07.2013 | 15:02
Постарали са се младежите, да понаучат как се работи с някоя и друга програмка.
26 трендафил въжарски 04.07.2013 | 14:14
не всеки може да е умен и красив
25 трендафил въжарски 04.07.2013 | 13:55
ами ще им се на милите, ко да прайш
24 vasko vasilev 04.07.2013 | 12:40
Ей, много ненормални хора има.
23 emanoil momchev 04.07.2013 | 12:19
Тези не са в час,хванала ги е някаква депресия!
22 Katy Russeva 04.07.2013 | 12:13
Никой не ги спира, ама нека поне не споделят мечтите си по този нескопосан начин. Иначе е ясно, че няма да им се сбъднат.
21 Драго Попов 04.07.2013 | 12:08
Това просто е невероятно, толкова ли си нямат работа тия хора!?!?
20 pushit realgood 04.07.2013 | 11:53
Хахахахаах, това е просто ужасно!
19 Milena Nqgolova 04.07.2013 | 11:52
Хахахахха, тъжно наистина, но погледнете от забавната му страна :)
18 Rosi Marinova 04.07.2013 | 11:52
Трябва да призная,че някои са сполучливи.
17 otec natanail 04.07.2013 | 11:45
Жалко хора, със жалко снимки - това имам да кажа аз по темата.
16 набръчкан мозък 04.07.2013 | 11:39
Снимки с добавено с Photoshop гадже, част 2 - идиотски снимки на много комплексирани мъже, аз само и единствено това виждам в момента.
15 Margо Filipova 04.07.2013 | 11:38
Хаахахахххахахаха, няма такива идиоти!
14 Dare Debil 04.07.2013 | 11:36
Оставете ги хората ди си мечтаят и да си вярват. Важното е, че се упражняват на обработващите снимки програми.
13 kostadin papanov 04.07.2013 | 11:33
ако ще и една година да не съм бил с жена или дори и на среща да не съм ходил не бих си направил такива жалки снимки
12 дрезгав глас 04.07.2013 | 11:32
Като гледам сниките, които сте ни показали така любезно, то определено могат да бъдат много жалко всички тези хорица, за които става въпрос.
11 uchtiviq los 04.07.2013 | 11:30
хахаххахха добри са добри! нема лабаво,имаше една две по-добри обаче !:) иначе тея с манга мадамите явно е че става въпрос за големи фенове.
10 Georgi Hristov 04.07.2013 | 11:28
Хахаха, не по жалки от онези дето се снимат сами, докато уж спят.
9 Фани Василева 04.07.2013 | 11:20
Е, какво толкова, поне мечтите са безплатни! Все едно никой от нас не си е мечтал за подобно нещо с някоя звезда.
8 Анита Кралева 04.07.2013 | 11:17
Лелел, тия снимки ме сгънаха от смях!
7 atanas angelov 04.07.2013 | 11:11
хахахх много са зле
6 Охльо Бохльо 04.07.2013 | 11:09
Направи си :) хем да те видим как изглеждаш тука като те качат хаха
5 Janeta Ivanova 04.07.2013 | 11:08
Мечтаят си хората да имат такива гаджета, но не са им се получили много добре колажите, личи си, че са правени с фотошоп.
4 нова надежда 04.07.2013 | 10:58
хахха, искам и аз такива колажчета с Джони Деп и Брад Пит!
3 Велина Иванова 04.07.2013 | 10:44
много тъжно и плачевно
2 Пияно пиле 04.07.2013 | 10:41
Ненормална история :) от всякъде си личи!
1 dancho danchev 04.07.2013 | 10:38
Какви хора, чудят се как да запълнят самотата си.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.