Кон си живурка на балкон

Животното било качено на терасата, за да не бъде откраднато

по статията работи: Пламена Вълчева | 19.06.2014 | 14:08
Кон си живурка на балкон
CEN

Терасата не е място, на което човек очаква да види кон. Обаче полякът Борис Козловски е на друго мнение. Той явно смята, че това е едно от идеалните места, на които да държи кобилата на приятел.

Разбира се, има си съвсем логично обяснение защо кобилата си живурка на терасата. Това е превантивна мярка, за да не бъде открадната. Първоначално кобилата Долина е трябвало само да окоси тревата около жилищен блок, но собственикът й забравил да я вземе, пише NY Daily News.

48-годишният Борис Козловски искал да окоси тревата пред блока си, но косачката му била развалена. Тогава той прибегнал до помощта на приятел, който му оставил кобилата си. За да не я откраднат, ако я остави да нощува навън, Козловски качил Долина в апартамента си и я настанил на балкона.

Това доста шокирало съседите. Някой от тях дори направил снимка. В крайна сметка собственикът се появил и така конят слязъл от терасата.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


9 dancho danchev 19.06.2014 | 17:12
Такова нещо не съм предполагал, че ще видя.
8 Lidiq Aprilova 19.06.2014 | 16:17
и това го отразява NY Daily News според теб ? :Р
7 Палома Гълъбова 19.06.2014 | 15:55
Какви са тези простотии пък сега?! Ама честно казано е и малко тъжно, тъй като всичко това е заради високата престъпност у нас.
6 Пламена Недялкова 19.06.2014 | 15:44
Това животно се мъчи на тази тераса.
5 Fanka Kraeva 19.06.2014 | 14:38
Е това вече е майтап :)
4 Пламена Христова 19.06.2014 | 14:33
То хубаво качено на терасата, но ако реши да прескача и ако падне какво правим, до къде са стигнали хората, за да се защитят.
3 трендафил въжарски 19.06.2014 | 14:28
нямам думи, да ви кажа честно
2 Моника Катева 19.06.2014 | 14:25
хаххаа :) ще си живее конят дето си иска, забавна история :)
1 Батко съссладко 19.06.2014 | 14:22
Това вече е прекалено. Как може да оставиш тази животинка там? Та тя дори не може да се обърна, или завърти. Прекалено е това нещо!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.