Любител на чашката завинаги

Румънец се снимал предварително за надгробния си паметник

по статията работи: Елена Коцева | 03.03.2011 | 15:16

Румънецът Петре Димитриу се е погрижи да остане в спомените на близките си по подходящ начин, пише Булфото, като цитира австрийската агенция CEN.   

Като страстен любител на алкохола 75-годишният дядо от гр. Яш се снимал предварително за надгробен паметник. На снимката той е заедно с любимата си съпруга и любимата си бутилка. 

Петре Димитриу оставил изрични инструкции на роднините си да сложат тази снимка на надгробния му паметник и хората стриктно спазили последната му воля.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 Данчо Георгиев 20.04.2011 | 11:46
Учудвам се, че не е поискал да погребат и бутилката с него! Ако беше в България щях да се срамувам, честно да Ви кажа. Но понеже е в Румъния ще попитам - какво иска да покаже този иначе така възрастен човек, че обича колкото жена си, толкова и бутилката с алкохол, и за това се снима и с двете на снимка, с която ще го помнят всичките му роднини и приятели, и която ще крепи гроба му?
2 М. Иванова 14.04.2011 | 12:54
Е това е то, любов до гроб! :)
1 Свежка . 07.04.2011 | 14:01
Верни един на друг, докато смъртта ги раздели:)))))))))))))))) Наздраве!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.