Най-големите непукисти из нета

Голяма доза смях

по статията работи: Лазар Тодоров | 29.07.2013 | 20:10
Най-големите непукисти из нета


Интернет е един безкраен извор на забавни снимки, от които писване няма. Пълно е с най-различни фотобомби, колажи, бъзици и какво ли още не.

Този път сме ви подготвили порция забавни снимки на най-големите непукисти, които просто не се вълнуват какво се случва около тях и вършат това, което си искат.

Разгледайте смешната галерия на Div.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


18 Georgi Hristov 30.07.2013 | 11:51
ами какво толкова сигурно си купува Плейбой, заради статиите!
17 Анита Кралева 30.07.2013 | 11:27
Доста забавни снимки наистина!
16 Чичо Арни 30.07.2013 | 10:27
Защо пък трябва човек да се съобразява с кой да е бил, а и нали непрекъснато ни напомнят да бъдем себе си.
15 Lady Blossom 30.07.2013 | 10:11
Апропо, мъжа който чете Плейбой на снимката да не си мислите, че е голям перверзник. В списанието има доста интересни статии, освен голите снимки:)
14 Силви Милви 30.07.2013 | 10:10
Ахаха какво е това на номер 4?! Мъ жили жена?!;))
13 La Bicha 30.07.2013 | 10:10
Ахах абабката във фитнеса с коктейла Маргарита много ме изкефи ;))
12 Миро Т 30.07.2013 | 09:57
Важното е да пада смях и да се забавляваме :). Няма за какво да си давате зор, ако питате мен ;).
11 Средновековен Рицар 30.07.2013 | 09:57
По-голямо "перде" от Христо Стоичков няма. Той би реагирал по сходен начин, като тези от снимките според мен :).
10 Sweet Dreams 30.07.2013 | 09:56
Така ще живее повече. Общо взето, колкото повече знае, толкова по-добре за него :). Забавни са ми и ми харесват много.
9 Бате Рамбо 30.07.2013 | 09:56
Някои ходят на война, а други излизат от вкъщи и са пълен айляк цял ден :). Определено не трябва да си даваш много зор, когато не трябва.
8 Миро Т 30.07.2013 | 09:55
Много са ми смешни, като започнат да правят някакви такива щури неща :). Със сигурност пада смях с тези.
7 Средновековен Рицар 30.07.2013 | 09:54
Някои наистина не им пука какво се случва около тях. Те са решили нещо, че ще го направят и така и ще се случи.
6 Sweet Dreams 30.07.2013 | 09:54
Посмяхме се доста, а и имаше за какво. Добре са се представили някои определено. Забавни са ми много.
5 Бате Рамбо 30.07.2013 | 09:53
Дядката много ме кефи как чете плейбой на пейката :). Наистина ще излезе голям непукист и според мен.
4 Aleksis Son 30.07.2013 | 09:16
Голяма доза смях - вашите колеги от див.бг винаги са се грижили да ни създават известна доза смях, дали с налудничеви снимки, дали с някой готин клип :))
3 Ivan Minchev 30.07.2013 | 09:02
Определено има хора, които изобщо не им пука от нищо. Аз съм ги кръстил много правилно със звучното понятие - Пердета :)
2 Epifani Gancia 30.07.2013 | 08:51
Някои хора наистина изобщо не ги слуша главата. Ама то май понякога така е по-добре да не си хаби човек нервите за излишни глупости.
1 Анжелина ЖУЛИ 30.07.2013 | 07:52
Така трябва бе, а не да се впрягат за щяло и нещяло;) Живота е много по-прост отколкото си мислим и трябва да се живее с повече чувството за хумор!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.