Най-красивите мъже са в Стокхолм

Те се радват на най-много почитателки заради високия си ръст и скандинавските си черти

по статията работи: Елена Кирилова | 02.03.2012 | 07:35

Стокхолм бе обявен от туристически онлайн справочник за града с най-красивите мъже, съобщава Digital Spy.

Жителите на шведската столица победиха тези на Ню Йорк, Амстердам, Лисабон и Буенос Айрес в класацията на Travellers Digest.

От уебсайта заявиха, че мъжете от Стокхолм са смятани за най-красиви, заради високия си ръст и скандинавските си черти.

Освен това те обръщат много внимание на дрехите и начина, по който се обличат. Те се радват на фините неща в живота, от храната до модата, от културата до дома.

"След като веднъж плените сърцето и въображението на елегантния си джентълмен, той ще бъде посветен на вас за цял живот. Какво по-неустоимо от това?", коментира сайтът.

Стокхолм е на второ място и в списъка на градовете с най-красиви жени. Той се нарежда след Киев, докато под него остават Ню Йорк, Буенос Айрес и Варна.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


33 Stanimir Len 05.03.2012 | 16:22
Вървете, но да не мислите, че красивият и поддържан стокхолчанин, облечен в маркови дрехи и полят със скъпи парфюми ще ви забележи?
32 Krasimir Kerezof 02.03.2012 | 20:39
а най красивите жени са шведките :) преди 30 годишна възраст обаче :(
31 Radost Atanasova 02.03.2012 | 16:13
ДРЪЖТЕ СЕ СКАНДИНАВЦИ,ИДВАМЕ :)))
30 Ralica Hristova 02.03.2012 | 10:58
Въпрос на вкус е, но на мен не ми допадат :)
29 София Павлова 02.03.2012 | 10:48
Нещо са объркали в изчисленията!
28 София Павлова 02.03.2012 | 10:48
Аз съм на принципа "Изберете българското"!
27 Ivo Stoyanov 02.03.2012 | 10:43
Аз само не разбрах, защо Варненките са на 5-то място?
26 Raya Nikova 02.03.2012 | 10:41
Някой да иска да си направим една секс екскурзия?!
25 Slunceto Gree 02.03.2012 | 10:37
Секси са :).....
24 Desislava Stoyanova 02.03.2012 | 10:34
Мен скандинавците не ме кефят!
23 Anna Vasileva 02.03.2012 | 10:27
Събирам куфарите и заминавам!
22 София Павлова 02.03.2012 | 10:22
Не се връзвай толкова!
21 София Павлова 02.03.2012 | 10:22
Ах, мамини златни!
20 Andrei Stoichev 02.03.2012 | 10:20
Приемаме го като персонална обида към всички мъже! :)
19 Simo Ludiq 02.03.2012 | 10:15
И аз .... и ние сме красиви и мускулести :)
18 Koko Taysana 02.03.2012 | 10:14
и ние не сме за изтърване!
17 pushit realgood 02.03.2012 | 10:13
аа, миличките, те стегнали багажа вече!
16 pushit realgood 02.03.2012 | 10:12
Чувствам се лично засегнат, че българските мъже не участват в тази класация!
15 lola bunny 02.03.2012 | 10:07
аз съм готова вече :)
14 inna manolova 02.03.2012 | 10:06
Хайде да се стягаме и да отиваме ;)
13 Лудия Кетчуп 02.03.2012 | 10:06
Айде, всички да тръгват на там! :)
12 zvercheto zvqr 02.03.2012 | 09:37
айде , отиваме :Д
11 Margо Filipova 02.03.2012 | 09:31
Чакай ме и мен! :)
10 Margо Filipova 02.03.2012 | 09:31
Ето коя била следващата дестинация за секс туризъм, кой да очаква! :)
9 Zlatina Todorova 02.03.2012 | 09:24
Отиваме в Стокхолм :)
8 Yordanka Peeva 02.03.2012 | 09:19
ти остави българските, ами защо българите не са в класацията се чудя.
7 Yordanka Peeva 02.03.2012 | 09:18
оооо, и на мен повече ми допадат тъмните мъже
6 Georgi Hristov 02.03.2012 | 09:16
Хах, това е като обява! :))
5 Georgi Hristov 02.03.2012 | 09:15
хаха, жестока класация. Българките чини ми се трябва да се по напред!
4 Жулиета Асенова 02.03.2012 | 08:53
То не е за варненки само, това си е комплимент за страната. българите вместо да се радват, почнаха пак скандалите. Какво значени е има дали е Варна, Пловдив или Горна Оряховица. Не стига, че сме толкова малка страна, ами и се разделяме и настройваме един срещу друг.
3 Жулиета Асенова 02.03.2012 | 08:51
Аз харесвам светли очи, тъмна кожа и коса, високи, стегнати, обемисти, но не прекалено мускулести и най-вече с нещо между ушите.
2 Рени Чен 02.03.2012 | 08:46
Руси коси, светли очи и висок ръст са си убийствена комбинация.
1 Анита Кралева 02.03.2012 | 08:36
Жестоко,да знам вече, че имане него забавно там, и евала на варненки!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.