Нелепата смърт на един рибар

Да погълнеш жива рибка може да е фатално

по статията работи: Филипа Тодева | 23.11.2012 | 14:57
Повече за:

Бразилски рибар погълна жива рибка и почина по наистина нелеп начин – като се задуши. Въдичарят се хванал на странен облог след като бил на риболов с приятели на брега на Икапуи в северната част на Бразилия, предаде БТА. 

Той уловил малък екземпляр морски език се обзаложил с компанията, че ще задържи хлъзгавата рибка между зъбите си една минута.

Когато я поставил в устата си обаче, тя успяла да се изплъзне и да се мушне в гърлото му.

Рибката заседнала в трахеята. Рибарят успял да се качи на колата и дори стигнал в болницата, но издъхнал преди лекарите да успеят да му помогнат. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


13 Ivan Dimitrov 24.11.2012 | 07:09
само вижте колко хора са харесали смъртта на човека....
12 Ivan Dimitrov 24.11.2012 | 07:09
само вижте колко хора са харесали смъртта на човека....
11 г-жа Тенджеркова 23.11.2012 | 17:22
Ей това се казва истински карък, ама в крайна сметка никой не избира кога и как да умре... В същото време наскоро бяха извадили жива рибка от дробовете на дете. Ей такива деликате си ни поднася живота понякога.
10 lilqna terzieva 23.11.2012 | 17:05
Това е една нелепа смърт !!! Жалко за човека.
9 Kostadin Filipov 23.11.2012 | 16:45
Това наистина нелепо, ама някак на кого да се сърди - никой не го е бил по главата да си слага някаква смотана жива риба, която сбъркала пътя и отишла към белите дробове.
8 Изабела Белла 23.11.2012 | 16:38
Това е ,като нелепата смърт на онзи младоженец, който се подхлъзнал на халба бира и умрял/ Живота е радост и тъга определено.
7 Нина Лалова 23.11.2012 | 16:38
Леле това е ужасно!! Как може от един бас?! Тоя мислел ли е?! Естествено, че ще се плъзне и ще го задуши!
6 Петър Попов 23.11.2012 | 16:34
Ехеее, никога няма да си правя подобни експерименти, честно да си призная. Такива тръпки ме побиха, че не знам какво да ви кажа. Да не дава Господ да се случват подобни неща.
5 Виолета Донева 23.11.2012 | 16:12
Нелепа смърт,наистина...Така му е било писано явно на човека,ако не му е било дошло времето,щеше да му се размине..
4 Dian Dimitrov 23.11.2012 | 16:09
http://bit.ly/10pMkOS - Епидемия от чума в Пловдив http://bit.ly/T9JjMN - Намерени голямо количество оръжия в община септември
3 Лили РоузКупър 23.11.2012 | 15:33
Ужас! Нали са били около него приятелите му, защо никой не го в "изтръскал".... Не се сещам какъв беше термина за хващането през кръста и мятането, докато заседналото нещо не излезе.
2 Mary Bloody 23.11.2012 | 15:10
Наистина нелеп начин да намериш смъртта си... Не е хубаво човек да си прави подобни експерименти като този или пък яденето на жив октопод.
1 Камък Врачански 23.11.2012 | 15:03
колко тъпо

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.