Сестри станаха братя-близнаци

За първи път в Китай близначки се подложиха на операция за смяна на пола

по статията работи: Олга Андреева | 29.03.2012 | 17:42

Две млади китайки се превърнаха в първите транссексуални близнаци в Китай, съобщиха местните вестници.

25-годишните сестри от югозападната провинция Юнан претърпяха операция за смяна на пола във военна болница в Шанхай, предаде AFP.

Хирургът, извършил интервенцията, увери, че тя е минала успешно и, че близнаците вече се възстановяват, мака и единият да остава в болница.

Лекарите разказват, че още преди операцията сестрите се говорели и са се обличали като мъже и са си дали клетва никога да не се обвързват с жени.

И двете са мечтаели цял живот за операция за смяна на пола, но са искали да стане при минимална публичност от страх да не загубят работните си места.

Двете сестри вече са братя, но според китайското законодателство техният официален пол ще остане женски, докато не приключат всички допълнителни операции по смяната на пола.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


8 Вили Савов 29.03.2012 | 19:42
Май ще си загубят работата!
7 incasejust incasejust 29.03.2012 | 19:36
и аз много се изумих точно от това!
6 incasejust incasejust 29.03.2012 | 19:35
Тяхна работа!
5 скапан сървър 29.03.2012 | 19:30
В Китай?!
4 Вяра Антонова 29.03.2012 | 19:23
Няма как токова нещо да остане незабелязано!
3 Aleksis Son 29.03.2012 | 19:01
Мислиш ли, че наистина ще се чувстват по-добре?
2 Aleksis Son 29.03.2012 | 18:59
Боже - на къде отива този свят, Боже!
1 Павел Николов 29.03.2012 | 18:59
Щом така се чувстват по добре!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.