Торбичките под очите вече са модерни

Модата отново идва от Азия

по статията работи: Лазар Тодоров | 25.07.2013 | 17:49
Торбичките под очите вече са модерни

Е, какво ли има да им се чудим на азиатците, от тях вече всичко можем да очакваме. Тинейджърските мании по загрозяване се увеличиха с още една. Този път идеята идва от Южна Корея, където младите момичета, вместо да се опитват да намалят торбичките под очите си, търсят начини да ги увеличат.

За да се сдобият с големи торбички под очите има три варианта - пластична операция, филъри със стабилизирана хиалуронова киселина или присаждане на телесна мазнина в областта около очите.

Прочетете още на Jenite.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


6 bilyanka razpilyanka 26.07.2013 | 10:05
Всичко това е в името да притъпят малко от малко азиатските си черти и да приличат на европейки.
5 reni angelova 25.07.2013 | 20:12
Те не са добре за мен.
4 viktor viktorov 25.07.2013 | 19:25
Не ми допада идеята на мен.
3 дълбока мисъл 25.07.2013 | 19:14
Аз вече съм в крак с модата;)
2 Богдан Литев 25.07.2013 | 18:28
Европеиден,исках да кажа.
1 Богдан Литев 25.07.2013 | 18:28
Може би целта не е торбички под очите,а по-еропеиден вид.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.