Хайде на пързалката

Монтираха ледена пързалка без лед във Варна

по статията работи: Ивелина Георгиева | 14.12.2013 | 16:45  7 Виж всички снимки

Варненци се сдобиха с ново забавление за зимните месеци.

Ледена пързалка с изкуствен лед бе монтирана на площад "Независимост" в центъра на града.

Съоръжението е напълно безплатно и всеки, който желае може да отиде да покара кънки на лед.

Най-доволни от новата придобивка бяха децата, които много набързо обуха кънките и заподскачаха по леда.

Пързалката ще радва морската столица през целия зимен сезон.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


9 tedka todorova 14.12.2013 | 20:59
Еха и аз бих покарала кънки на тази пързалка.
8 emanoil momchev 14.12.2013 | 19:25
Хубаво е да има къде да се забавляват децата и възрастните, честито на варненци!
7 p kehaiova 14.12.2013 | 19:03
Те ще са най - радостни.
6 p kehaiova 14.12.2013 | 19:03
"Пързалката ще радва морската столица през целия зимен сезон" - браво, че ще остане за целият зимен сезон.
5 Ема Маринова 14.12.2013 | 18:08
За децата това ще е много забавна придобивка.
4 zvezdata zvezdata 14.12.2013 | 17:43
Няма значение, че не е имало лед, важното е, че всички са се забавлявали и им е било много хубаво, поздравления.
3 malkata qnichka 14.12.2013 | 17:08
Страхотно, децата ще има къде да се забавляват и да се пързалят, въпреки че няма сняг, много добре са се сетили.
2 dancho danchev 14.12.2013 | 17:04
Варненци ще се забавляват на тази ледена пързалка, браво.
1 Диана Бойкова 14.12.2013 | 16:53
Супер е това ще има много натъртени дупета :)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.