Въпреки че напоследък времето ни изненадва приятно с топли вълни, не сме забравили, че зимата все още властва върху родния климат и не е далеч времето, в което ще ни смрази неприятно.
Както финансово, така и физически.
Въпреки всичко казано в предните две изречения, не можем да пропуснем една изключително свежа компилация, запечатала сблъсъка хора срещу зима.
В нея ще видите щастливи, уплашени, хлъзгащи се и какви ли не още индивиди от всякакъв вид, които са влезли в пряк контакт с нейно величество "Зима".
Особено веселяшкото видео, сега: