Хора срещу зима - FIGHT!

А също и животни срещу зима

по статията работи: Ивайло Коралски | 25.01.2013 | 12:09

Въпреки че напоследък времето ни изненадва приятно с топли вълни, не сме забравили, че зимата все още властва върху родния климат и не е далеч времето, в което ще ни смрази неприятно.

Както финансово, така и физически.

Въпреки всичко казано в предните две изречения, не можем да пропуснем една изключително свежа компилация, запечатала сблъсъка хора срещу зима.

В нея ще видите щастливи, уплашени, хлъзгащи се и какви ли не още индивиди от всякакъв вид, които са влезли в пряк контакт с нейно величество "Зима".

Особено веселяшкото видео, сега:


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


18 ico petrov 26.01.2013 | 08:31
още клипчета на същата тема-http://bit.ly/V00N0Y
17 Камелия Стефанова 25.01.2013 | 20:03
Когато пътищата са заледени е много опасно да се кара. почти винаги се губи контрол над превозното средство
16 нощен преследвач 25.01.2013 | 20:02
Ох ужас срещу зимата човек не може да излезе. Това е обречена битка.
15 Gogo Gospodinov 25.01.2013 | 16:49
За жалост зимата все побеждава.
14 Anna Vasileva 25.01.2013 | 16:25
хахах :) много смях много нещо! :D
13 p kehaiova 25.01.2013 | 16:19
Да си призная много се смях, но в същото време си казвам, дано на никой не се случва. Дори някои и по два пъти падаха.
12 krenvirsh salamov 25.01.2013 | 13:42
с природата е трудно да се бориш,особено снега и леда са много опасни
11 Kostadin Filipov 25.01.2013 | 12:54
Готини клипчета са ни предложили колегите ви от див. Смях се до полуда. Има много откачени хора, на които определенно им лиспва инстинкт за самосъхранение.
10 marian dimitrov 25.01.2013 | 12:52
е, много ясно, няма да си счупи гъза доброволно я
9 marian dimitrov 25.01.2013 | 12:52
борбата, вижда се, е неравностойна отвсякъде
8 chest slava 25.01.2013 | 12:44
Тоя господин дето скочи на леда, кажете ми - не се ли преби като куче? Имам чувството, че той не знаеше, че няма да се спука леда.
7 milen doktorov 25.01.2013 | 12:26
олеле, какви пребивания
6 viktor viktorov 25.01.2013 | 12:20
Не е никак веселяшко видеото. Те падат, а мен ме болеше.
5 Zahari Totev 25.01.2013 | 12:19
Всеки е безсилен в битката с природата.
4 празен ум 25.01.2013 | 12:16
Не ми е никак веселяшко това видео. Половината се пребиха.
3 lilqna terzieva 25.01.2013 | 12:15
Клипчето е супер просто . На хората се съмнявам , че им е толкова забавно , колкото на мен .
2 Летящият Честмир 25.01.2013 | 12:13
тоя как сърце му остана бе
1 Летящият Честмир 25.01.2013 | 12:12
никой не може да върви срещу природата

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.