Най-опасното нещо в колата

Децата, твърди австралийско изследване

по статията работи: Кремена Бедерева | 24.03.2013 | 13:10
Повече за:

Питате ли сте се кое е най-опасното нещо в автомобила ви?  

Вероятно ще се сетите за двигателя, спирачката, (ако не работи добре), огледалата, бензина, телефона (защото може да ви разсейва, докато шофирате) и други разни неща, които се намират в един автомобил. 

Според едно австралийско изследване обаче най-опасното нещо в автомобила са децата ви. Всъщност малчуганите в колата са 12 пъти по-разсейващи от това да говорите по телефона.

Всеки родител насочва вниманието си към децата в автомобила три пъти за една минута при тестовото 16-минутно пътуване с кола. Като бащите се очертават по-големи нарушители от майките. 

Но какви са триковете, с които да си спестите разсейването при пътуване, вижте при Div.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 Самоела Петкова 25.03.2013 | 09:55
хахах много е смешно кучето :)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.