Нови 10 метровлака ще возят софиянци

Снимка 6 от 6
Министърът на околната среда и водите Искра Михайлова, кметът на  столицата Йорданка Фандъкова и изпълнителният директор на Софийския  метрополитен Стоян Братоев присъстваха  на официалното въвеждане в  експлоатация на 10  нови метровлака Снимка: БТА

Министърът на околната среда и водите Искра Михайлова, кметът на столицата Йорданка Фандъкова и изпълнителният директор на Софийския метрополитен Стоян Братоев присъстваха на официалното въвеждане в експлоатация на 10 нови метровлака

последни галерии