Официално: Петър Чобанов е водач на ДПС за Монтана

Движението за права и свободи представи листите си за изборите на 5 октомври

по статията работи: Цанка Донкова | 28.08.2014 | 13:48

Петър Чобанов, министър на финансите в правителството на Пламен Орешарски, ще е водач на листата на ПП ДПС в Монтана. Това стана ясно, след като Движението представи листите си за предстоящите парламентарни избори, съобщава агенция "Фокус".

В Благоевград водач на листата ще е Алиосман Имамов. Водач на листата в Бургас ще е Хюсеин Хафъзов. Във Варна водач ще е Йордан Цонев, а във Велико Търново – Камен Костадинов. Водач на листата на ДПС във Видин ще е Станислав Анастасов, а във Враца – Камен Костадинов.

В Габрово водач на листата ще е Четин Казак, а в Добрич – Рушен Риза. Водач на листата в Кърджали и в Хасково ще е председателят на ДПС Лютви Местан. В Кюстендил водач на листата на ДПС ще е Александър Христов Методиев. Водач на листата в Ловеч ще е Джейхан Ибрямов.

Делян Пеевски ще е водач на листата в Пазарджик и Стара Загора. В Перник водач на листата ще е Нигяр Джафер, а в Плевен – Митхат Метин. Водач на листата на ДПС в Пловдив-град ще е Венцислав Каймаканов, а в Пловдив-област – д-р Джевдет Чакъров. Ахмед Ахмедов ще е водач на листата на ДПС в Разград.

Водач на листата в Русе ще е Ферихан Ахмедова, в Силистра – Рамадан Аталай, в Сливен – Янко Янков, а в Смолян – Мустафа Карадайъ. Министърът на младежта и спорта в правителството на Пламен Орешарски Мариана Георгиева ще е водач на листата в 23 МИР София. Ген. Симеон Симеонов ще е водач на листата на ДПС в 24 МИР София. Тунчер Кърджалиев ще води листата на ДПС в Търговище, Айдоан Али – в Шумен, Илия Илиев – Ямбол.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

  • Сега История.bg /п/
  • 04:10 Арт детектив /п/
  • 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 05:10 Книга на книгите 2 анимационен...
  • 05:40 Телепазарен прозорец
  • 05:55 Денят започва сутрешен блок с...
  • 09:20 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 11:00 Култура.БГ предаване за култура с...
  • Сега "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 05:20 "Лице в лице" - публицистично...
  • 06:00 "Тази сутрин" - сутрешен блок с...
  • 09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 12:00 bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30 "Комиците и приятели" - комедийно...
  • 13:30 "Присъда" - сериал, с.2, еп.51 /п./
  • 15:00 Премиера: "Плен" - сериал, с.1,...
  • Сега "Наследство" - сериен филм /п/
  • 04:10 "Свободна да избира" - сериал /п/
  • 05:20 "Пресечна точка" - публицистично...
  • 06:00 "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30 "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 "Наследство" (премиера) - сериен...
  • 13:30 "Свободна да избира" (премиера) -...
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.