Без "Зелените" в Реформаторския блок

Политическата формация се била превърнала в предизборна коалиция

по статията работи: Мая Александрова | 14.11.2013 | 15:11

Политическа партия "Зелените" ще напусне Реформаторския блок.

Това е решило националното партийно ръководство в сряда вечерта на извънредно заседание. Решението огласи съпредседателят на "Зелените" Борислав Сандов.

"След извънредно заседание снощи надделя мнозинството с мнение, че ние трябва да напуснем Реформаторския блок, тъй като се превърна в предизборна коалиция", каза Сандов.

"Ние нямаме никакво решение, което да ни дава мандат да участваме в такава, нито пък имаме еднакво отношение по темите например за европейските избори, които предстоят", обясни той.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 p kehaiova 14.11.2013 | 17:57
Точно това щях да кажа, че загубата няма да е голяма без тях.
11 Epifani Gancia 14.11.2013 | 17:32
"Зелените" пък намериха кога да се правят на принципни като и те са политическа патерица и проект на един бизнес кръг и обслужват интересите му.
10 reni angelova 14.11.2013 | 17:10
Хубаво, след като така са решили.
9 Галена Богданка 14.11.2013 | 16:30
Е, не е кой знае каква загуба. Май сами имат повече шансове, макар че след последните скандали около тях не ми се вярва да прокопсат. То така или иначе народа се е отчаял и не вярва на нито една политическа партия.
8 Жужка Жужа 14.11.2013 | 16:29
Зелените не ме кефят ка процедират и с какви хора се събират. Въпреки, че са самостоятелни уж, всички четохме за връзките им с хора от Реформаторсакия и кръга Капитал - явно нещо са се поскарали за баницата верно сега и няма да се коалират.
7 Lady Blossom 14.11.2013 | 16:28
Зелената мафия ще оперира сама преди избори. Как така са решили да се отделят от Реформаторския блок не знам. Прокопиев явно не им обещал парче от баницата.
6 скапан сървър 14.11.2013 | 15:31
Зелените вече никога няма да са в политиката!
5 мистър питкин 14.11.2013 | 15:28
тия са на хранилка при прокопиев. цялото им финансиране идва от него и това е ясно на всички. сега постепенно ще изчезнат от политическата сцена.
4 вербална нота 14.11.2013 | 15:27
зелените отиват да пасат кравите. нямат място там и това беше ясно на всички. сега е ред на кунева да се разкара оттам, защото и тя няма място в блока.
3 трендафил въжарски 14.11.2013 | 15:27
щом така са решили, и по-добре за тях
2 Жанин Пенчева 14.11.2013 | 15:18
Тези са сами престъпници и измамници .
1 мили ванили 14.11.2013 | 15:17
Ще видим какво ще направят и тези.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.