Кметът на града се похвали, че язовир "Студена" е препълнен и тази година не се притеснява, че Перник ще остане без вода, а че язовирът може да прелее.
Лидерът на “Прогресивна България” призова най-сетне да сложим край на арогантността в българската политика и подчерта, че за пръв път имаме реалната възможност да го направим.