Цветанов без охрана

НСО е свалила охраната на бившия вътрешен министър

по статията работи: Мая Александрова | 16.10.2013 | 15:45

НСО вече не се грижи за безопасността на бившия вътрешен министър и настоящ депутат от ГЕРБ Цветан Цветанов. Нямало причина той повече да бъде пазен. Това обяви в парламента самият Цветанов, цитиран от OFFNews.bg.

"След като държавата по този начин е преценила, трябва да се съобразя с това", коментира Цветанов. Той посочи, че се чувства по-свободен, но не по-спокоен.

Миналата седмица вътрешният министър Цветлин Йовчев, посочи, че има отправени само четири заплашителни сигнала срещу предшественика му и то не особено сериозни – от пияни и психично болни хора. "Това са само подадените на тел. 112, има и други, постъпили по оперативен начин, но повечето от авторите така или иначе са в ареста", коментира бившият вътрешен министър.

Цветанов изрази учудване защо неговата охрана е свалена, а тази на Станишев и Доган не е. "Може би Сергей Станишев и Ахмед Доган са по-застрашени, не знам от какво", коментира още Цветан Цветанов.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


14 velvet boots 16.10.2013 | 19:27
крайно време беше да си разпусне охраната. стига е набутвал държавата с излишни разходи
13 qnko qnev 16.10.2013 | 18:39
Цецко да не се притеснява чак толкова и без охрана пак се живее.
12 тони паркър 16.10.2013 | 17:48
Щом не разбираш и да ти се обяснява няма смисъл.
11 Mukka Dess 16.10.2013 | 17:05
Аз не разбирам и защо де грижат все още за охраната на Доган например, това са излишни харчове за наша сметка?!
10 ваня иванова 16.10.2013 | 16:47
Ще я махнат след като са преценили, че няма нужда.
9 Митоди Михалев 16.10.2013 | 16:36
Явно не е под заплаха живота му, не ми е ясно що си мислят всички че живота им е под заплаха, слабо ни вълнуват.
8 Виличка Лъжичкова 16.10.2013 | 16:28
така е, като ни беше топ-полицай дано да е научил нещо
7 Doggy Cat 16.10.2013 | 16:23
горкия, сега по-свободен ама по-разтревожен,как звучи само,нали е ченге, сам ще с епази
6 Hrisi Hristova 16.10.2013 | 16:01
Горкият, сега какво ще прави , след като няма охрана.
5 Milata Mila 16.10.2013 | 16:01
Иначе интересен е въпроса, що на Доган не е свалена охраната,след като той сам си организира опитите за убийство :Рр
4 Алекса Тенева 16.10.2013 | 16:00
E според мен не трябва да му свалят охраната .
3 Drago Panov 16.10.2013 | 15:54
Време беше. Аз като цяло никога не съм вярвала, че има заплаха за живота му.
2 мистерия финикова 16.10.2013 | 15:53
явно не му трябва вече
1 принцеса веса 16.10.2013 | 15:52
Ами,така са преценили,така са направили.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.