Мъжът, пребил съпругата си в Пловдив, остава в ареста

Предстои магистратите да решат и за постоянно задържане в ареста за Иван Дечев, пребил жестоко възрастната си баба

по статията работи: iNews | 16.12.2022 | 17:30
Мъжът, пребил съпругата си в Пловдив, остава в ареста
Радио Пловдив, Емил Костов
Повече за:

Районният съд в Пловдив определи мярка задържане под стража за Симо Касабов, обвинен за нанасяне на тежка телесна повреда на съпругата си, предаде БНР.
Ивайла Касабова е с отстранен далак, състоянието и е стабилно, каза прокурорът по делото Атанас Илиев.Тя има също така спукано тъпанче и счупен прешлен.
двокат Здравко Колев поиска 13-годишната дъщеря на двамата да бъде разпитана, тъй като по думите му, трябва да се потвърди казаното от три приятелки на съпругата за продължило 20 години насилие над нея от страна на Симо Касабов. 
Прокурор Илиев потвърди, че ще има и разпит на децата на семейството по делото.
Преди това районният съд остави в ареста 48 - годишният Ивайло Болгуров. Той е обвинен за отправяне на заплахи към майка си Виолета Александрова на 13 декември.
Болгуров е нарушил заповед за незабавна защита от 11 октомври и е отишъл в жилището на майка си. Той е бил пиян, въпреки че преди това е преминал 50-дневно лечение в клиника. През 2011 г Болгуров е осъден на 8 години затвор, след като убива с нож съквартиранта си в столицата.
Предстои  магистратите да решат и за постоянно задържане в ареста за Иван Дечев, пребил жестоко възрастната си баба.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

  • Сега Денят започва сутрешен блок с...
  • 09:20 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 11:00 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 12:00 По света и у нас
  • 12:25 Новини на турски език
  • 12:35 Малки истории /п/
  • 12:45 Телепазарен прозорец
  • 13:00 Последният печели...
  • Сега "Тази сутрин" - сутрешен блок с...
  • 09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 12:00 bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30 "Комиците и приятели" - комедийно...
  • 13:30 "Присъда" - сериал, с.2, еп.58 /п./
  • 15:00 Премиера: "Плен" - сериал, с.1,...
  • 16:00 Премиера: "Моите братя и сестри" -...
  • 17:00 bTV Новините
  • Сега "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30 "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 "Наследство" (премиера) - сериен...
  • 13:30 "Свободна да избира" (премиера) -...
  • 15:00 "Лабиринт към щастието" (премиера)...
  • 16:00 Новините на NOVA
  • 16:10 "Пресечна точка" - публицистично шоу
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.