Стойка Манерс и Гергана Божанова бяха в Софийската районна прокуратура, за да подадат сигнал за заплахи срещу Божанова, отрекоха той да се е занимавал с незаконна дейност
Решението е окончателно, което значи, че биячът още днес ще се върне в дома си в град Перник, където по друго дело търпи мярка за неотклонение “Домашен арест”.
А върхът в прокуратурата е само един, като Монблан, защото прокуратурата е йерархична казармена структура, каквото се каже отгоре, се изпълнява веднага и безпрекословно под страх от страшни последици
Софийската градска прокуратура има информация за отношения на съдии с Божанов, но не и за естеството на тези отношения, заяви наблюдаващият прокурор по делата, свързани с двамата мъже