Варненка падна от 8-ия етаж на блок

Все още не се знае дали жената е скочила сама, или е паднала случайно

по статията работи: Кремена Бедерева | 22.07.2013 | 13:11
Повече за:

Жена на 46 години е намерена починала след падане от осмия етаж на блок във Варна. Това съобщи за радио "Фокус" - Варна, Ивана Милева, говорител на Областната дирекция на МВР-Варна.

Сигнал за инцидента е подаден от очевидец в 4:15 часа в неделя сутринта (21 юли). Човекът е намерил жената, паднала в градинката пред блок на ул. "Георги Раковски", уточни Милева.

Няма данни за извършено престъпление. В момента се изясняват причините, довели до инцидента.

Все още не се знае дали жената е скочила сама, или е паднала случайно.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 rozalij atanasova 22.07.2013 | 15:32
Жалко за женичката. На мен ми се струва, че е скочила сама.
11 emanoil momchev 22.07.2013 | 14:54
Според мен няма случайности, а жената е решила да сложи край на живота си, което е наистина много жалко!
10 Anna Vasileva 22.07.2013 | 14:39
Ужас! напоследък много такива новини,какво става!??!
9 Яна Киркова 22.07.2013 | 14:24
Зачестиха тези случаи напоследък,трябва да се обръща внимание,за да се предотвратяват такива инциденти.
8 мистерия финикова 22.07.2013 | 14:02
каква ужасна новина
7 Janeta Ivanova 22.07.2013 | 13:58
Мир на праха и, това е ужасно и какво е правела тази жена на терасата през нощта, наистина нелеп инцидент.
6 Ангел Добромиров 22.07.2013 | 13:48
Колко нелепо!
5 kaloyan ivanov 22.07.2013 | 13:38
Какво става в последно време! Вчера някакво момче в Пловдив, сега пък жена... по морето редовно летят... Лека й пръст!
4 Нели Георгиева 22.07.2013 | 13:26
Ка така ще падне без да иска... Според мен е самоубийство.
3 otec natanail 22.07.2013 | 13:22
Все още не се знае дали жената е скочила сама или е паднала случайно - само тя си знае какво ѝ е било на главата за да вземе решението да скочи от осмия етаж....
2 Марта Иванова 22.07.2013 | 13:21
Ужасно, ако сама е скочила. Какво ли я е мъчило?
1 meden rudnik 22.07.2013 | 13:18
Според мен жената е искала да се самоубие и затова е скочила. Не мисля, че някой я е бутнал или нещо по-различно изобщо се е случило с нея. Бог да я прости.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.