Добричлия падна от 3 метра височина

по статията работи: Кремена Бедерева | 28.06.2013 | 14:28

Мъж на 50 години е в критично състояние след падане от близо 3 метра височина в Добрич, съобщи пресцентърът на Областната дирекция на МВР.

Мъжът е открит в безпомощно състояние на площад "Демокрация" в центъра на града. Пострадалият е паднал близо до фонтан, под нивото на площада, където има подземен паркинг и заведение.

Мъжът е транспортиран с тежка гръдна и черепно-мозъчна травма в болница "Света Ана" във Варна. Животът му е в опасност, казаха от областната дирекция.

Полицията разследва обстоятелствата около инцидента.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


8 Wild Rose 28.06.2013 | 18:20
Дано да успее да прескочи трапа човека, че си е било наистина сериозно падане.
7 Росица Живкова 28.06.2013 | 17:58
Може и да няма престъпление, просто да си е паднал човека.
6 Емилия ОтЛьонеберя 28.06.2013 | 15:09
всички на тва се надяваме
5 Емилия ОтЛьонеберя 28.06.2013 | 15:09
гадна злополуика, баси
4 Viktor Ivanov 28.06.2013 | 14:53
Дали е паднал или е решил да се самоубие, но това не е много голяма височина, дано да се оправи човекът.
3 ваня иванова 28.06.2013 | 14:47
Неприятен инцидент, дано човека да има късмет.
2 hope less 28.06.2013 | 14:30
Дано оживее!
1 Комплексиран интелектуалец 28.06.2013 | 14:30
ужас, дано оцелее

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.