Протестът във Варна приключи

В него се включиха близо 2 хиляди души

по статията работи: Владислав Рашков | 20.02.2013 | 20:33

Протестът във Варна приключи. В края на митинга се чуха призиви за продължаване на протеста и утре. Протестиращите скандираха "Кирил вън", информира БТА.

Сградата на общината продължава да се охранява от кордон на жандармерията.

Движението по блокирания бул. "Мария Луиза" в централната част на града.

Протестът премина спокойно, а в него взеха участие близо 2 хил. души.

Протестиращите настояват депутатите утре да внесат предложение за свикване на Велико народно събрание, което да приеме промени в Конституцията.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 ekaterina tsoneva 21.02.2013 | 12:34
хахахаха да не изпуснеш мача :)
2 мрачен интелектуалец 20.02.2013 | 20:48
Да приключват по-набързо, че мач се е задал по телевизията :)
1 kidra uhl 20.02.2013 | 20:47
защо будалкате хората ще има протести докато не стигнем до консенсус и да ни управляват свестни хора!!!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.