Тракторите влязоха в Пловдив

Повече от 80 машини с надути клаксони се придвижиха по ул. "Васил Левски" до кръстовището с бул. "Дунав"

по статията работи: iNews | 06.02.2024 | 14:30
Тракторите влязоха в Пловдив
pixabay

Протестиращите земеделци влязоха с тракторите си за кратко в Пловдив. Повече от 80 машини с надути клаксони се придвижиха по ул. "Васил Левски" до кръстовището с бул. "Дунав". Там те направиха обратен завой и напуснаха града. До големи задръствания не се стигна. Селскостопанските производители участваха в днешния общонационален протест. Те настояха за повече субсидии, борба на държавата с дъмпинга, намаляване на бюрокрацията и съдействие за намиране на пазари. Земеделците са категорични, че ще продължат с протестите, докато исканията им не бъдат удовлетворениq съобщава "24 часа".

 

 

 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.