6,1 по Рихтер разтресе Мексико

Жители на мексиканската столица са усетили труса

по статията работи: Филипа Тодева | 16.06.2013 | 15:59
6,1 по Рихтер разтресе Мексико
inews.bg/Марио Евстатиев

Земетресение с магнитуд 6,1 по Рихтер разтресе Мексико. Според данните на Европейския сеизмологичен център епицентърът е бил на 118 километра южно от столицата Мексико сити.

Според Reuters земетресението е било усетено от жителите на столицата, но няма данни за щети и разрушения. Дълбочината му е 56 километра.

Властите съобщиха за краткотрайни прекъсвания на електричеството.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 wild child 17.06.2013 | 19:04
Силничко ги е разтресло. важното е че няма жертви материални щети
2 Maya Davidova 17.06.2013 | 16:31
Доста силно е било това земетресение. Горките хора дано не са се уплашили
1 Mitko Lalev 17.06.2013 | 08:41
Сериозно земетресение, добре че епицентърът му е бил извън доста гъсто населената столица, иначе можеше да има доста по-сериозни поражения.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.