6 ранени след стрелба в Сараево

Двама влезли в кафене и започнали да стрелят

по статията работи: Кремена Бедерева | 07.08.2013 | 10:54

Шестима души бяха ранени в стрелба снощи в кафене "Куча" в квартал Добриня в Сараево, съобщи босненски сайт.

Към 22.20 часа местно време в кафенето влезли двама нападатели и започнали да стрелят напосоки с пистолет и автоматична пушка, допълва БТА.

Трима тежко ранени са били приети половин час по-късно в Клиничния университески център в Сараево. Други трима ранени са прехвърлени в друга болница.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


5 Лили Йовова 07.08.2013 | 14:37
какъв ужас горките хора в кафенето
4 Wild Rose 07.08.2013 | 14:22
И там положението е неконтролируемо просто. Как може такова нещо?!
3 Нели Георгиева 07.08.2013 | 12:58
Както си седиш в кафето и двама влизат и започват да стрелят.
2 p kehaiova 07.08.2013 | 11:50
Ужас, нямат го за нищо да застрелят човек.
1 трендафил въжарски 07.08.2013 | 11:00
явно все още е опасно там

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.