Бомба избухна днес следобед в Истанбул. Инцидентът се е случил в района "Султанбейли". В резултат на взрива двама души са били ранени, съобщава ТАСС, цитирайки информация на турското електронно издание "Хюриет".
Според предварителните данни става въпрос за самоделно взривно устройство. То е било поставено в контейнер за боклук. В момента районът на взира е отцепен от полицията, която работи на мястото.