Влак в Индия премаза 15 души

Жертвите са основно вярващи, тръгнали на поклонение

по статията работи: Христина Рафаилова | 19.08.2013 | 10:57

Поне 15 души са загинали, след като бяха блъснати от влак в индийския щат Бихар. Жертвите били премазани, докато пресичали железопътната линия, съобщава BBC, позовавайки се на местните власти. 

Жертвите са основно вярващи, които тъкмо пристигнали, за да отидат на поклонение в местен храм. 

Вбесената от трагедията тълпа пребила машиниста и изгорила две от седалките във влака. 

От железопътната компания съобщават, че е започнала спасителна операция. Очакванията за броя на жертвите не са оптимистични и той вероятно ще нарасне. Около дузина души са ранени след удара. 

Железопътните инциденти в Индия не са рядкост, като за последните 5 години загиналите при такива катастрофи са 1220 души. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


8 северно сияние 17.12.2013 | 15:08
Горките хора, отивали са на поклонение и какво нещастие ги е сполетяло по пътя
7 Vicky Angelova 19.08.2013 | 15:40
в Индия сума ти хора умират заради сериозни проблеми които стоят нерешени с години.
6 Мартин Киров 19.08.2013 | 15:27
ужас.нека почиват в мир
5 mitko velev 19.08.2013 | 13:04
Жалко за загиналите при този ужасен инцидент!
4 Мирела Денчева 19.08.2013 | 12:50
Много тежък инцидент е това !!!
3 карибска пиратка 19.08.2013 | 12:19
"Железопътните инциденти в Индия не са рядкост, като за последните 5 години загиналите при такива катастрофи са 1220' - ами като не са рядкост за какво не се вземат мерки в тази насока??? колко още хора трябва да измрат
2 Катерина Мушкова 19.08.2013 | 11:44
Много страшен инцидент е това .
1 Ема Маринова 19.08.2013 | 11:43
Много нелепо,за човешка грешка ли става въпрос,или има и повреда в машината?

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.